زنجان-رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی استان زنجان،از ساخت بیش از ۸۰۰ واحد مسکونی به تعداد ۶ پروژه در قالب طرح نهضت ملی مسکن برای نیروهای مسلح و ایثارگران در شهر زنجان خبر داد.
کد خبر: ۹۵۸۷۷۳۲
|
۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۳

ساخت ۸۰۰ واحد مسکونی برای نیروهای مسلح و ایثارگران در زنجان

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان بهزاد کردلو اظهار داشت: براساس تفاهم نامه‌های منعقده و همچنین برنامه ابلاغی استانی جهت اجرای طرح نهضت ملی مسکن، اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت به تأمین مسکن نیرو‌های مسلح اقدام کرده است.

وی از ساخت بیش از ۸۰۰ واحد مسکونی به تعداد ۶ پروژه در قالب طرح نهضت ملی مسکن برای نیرو‌های مسلح و ایثارگران در شهر زنجان خبر داد.

رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی استان زنجان، ابراز کرد: پروژه‌های مذکور از پیشرفت فیزیکی قابل قبولی برخوردار هستند و تعدادی از این واحد‌ها در سال جاری نیز به متقاضیان مزبور (نامبرده) تحویل داده خواهد شد.

کردلو گفت: همچنین بخشی از پروژه ۱۶۸ واحدی نیرو‌های مسلح هم در زنجان با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی اسفند ماه سال گذشته افتتاح شد.

وی تاکید کرد: واحد‌های مسکونی نیرو‌های مسلح، ذیل تفاهم نامه مابین وزارت دفاع و وزارت راه و شهرسازی و در قالب طرح نهضت ملی مسکن در استان ساخته می‌شود و در سایر شهرستان‌های استان نیز برنامه ریزی لازم جهت تامین زمین و تعریف پروژه صورت می‌گیرد.

فاطمه عسگری

ارسال نظرات