خبرهای داغ:
حجت الاسلام بخشی پور به طرح قرار دوازدهم اشاره کرد و گفت: راستای اجرای این طرح به مناسبت ماه مبارک رمضان و سال جدید ۵۰۰ بسته معیشتی از محل موقوفه آب لوله بیرجند بین نیازمندان شناسایی شده توزیع می‌شود.
کد خبر: ۹۵۸۷۷۹۷
|
۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۳

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، حجت الاسلام پرویز بخشی پور مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی در مراسم توزیع بسته‌های معیشتی در محل آستان مقدس امامزادگان باقریه (ع) بیرجند اظهار داشت: مرکز افق با هدف مدیریت و جهت دهی به نیات اجتماعی در سازمان اوقاف و امور خیریه راه اندازی شده است.

وی بیان کرد: این مرکز در بستر آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه به منظور جذب مساعدت‌های خیرین و توزیع آن و همچنین شناسایی افراد بی بضاعت و ارائه خدمات به آنان با رعایت کرامت انسانی فعالیت می‌کند.

حجت الاسلام بخشی پور به طرح قرار دوازدهم اشاره کرد و افزود: در راستای اجرای این طرح به مناسبت ماه مبارک رمضان و سال جدید ۵۰۰ بسته معیشتی از محل موقوفه آب لوله بیرجند بین نیازمندان شناسایی شده توزیع می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه بیرجند ادامه داد: این بسته‌ها به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) توزیع می‌شود و هر بسته معیشتی شامل اقلامی همچون برنج، چای، قند، پنیر، روغن، ماکارونی و رب گوجه فرنگی است.

حجت الاسلام بخش پور گفت: همچنین تعداد ۷۰۰ دست پوشاک از محل کمک خیرین به ارزش ۲۵ میلیون تومان بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

همچنین، علی فاضلی فرد فرماندار شهرستان بیرجند در این مراسم اظهار داشت: ماه مبارک رمضان، افضل همه ماه ها است و هم کرامت و هم فضیلت دارد.

فرماندار بیرجند ادامه داد: ماه مبارک رمضان از عنایات خداوند متعال به نوع بشر است و در این ماه می توانیم خودمان را به خدا نزدیک کنیم و در این ماه مهمانی خدا، تمام عنایات الهی به سمت بندگان سرازیر است و فضیلت های خاصی دارد و درهای رحمت الهی به روی ما گشوده شده است.

وی با بیان اینکه بحث دستگیری از مستمندان در این ماه توصیه شده است، افزود: توزیع بسته های غذایی و افطاری ساده همه با تاثیر از سیره اهل بیت علیهم السلام انجام می شود و در این کار خیر سازمان اوقاف و امور خیریه پیش قدم بوده است.

فاضلی فرد در خصوص شعار سال جدید بیان کرد: دهه نود کاری برای اقتصاد مردم انجام نشد و جبران این عقب ماندگی جز با جهش اتفاق نمی افتد و این شعار امسال بسیار هوشمندانه انتخاب شده است.

فرماندار بیرجند عنوان کرد: اگر مردم پای کار نیایند این شعار و جهش تولید محقق نخواهد شد و در دوران جنگ تحمیلی، دنیا علیه ایران بود و مردم پای کار آمدند و با حضور خود این معادله را به نفع نظام جمهوری اسلامی ختم به خیر کردند.

وی با بیان اینکه دشمن ستون فقرات نظام جمهوری اسلامی را از مسیر جنگ اقتصادی هدف گرفته است، گفت: مسیر اقتصادی تنها مسیری است که به ما آسیب می تواند بزند و با حضور مردم این مشکل حل خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها