خبرهای داغ:
سرگزی خبر داد

جابه جایی ۶۷ هزار مسافر از ابتدای طرح نوروزی ۱۴۰۳ در همدان

همدان-معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان همدان از جابه جایی ۶۷ هزار مسافر از ابتدای طرح نوروزی ۱۴۰۳ از مبدا استان همدان به اقصی نقاط کشور خبر داد.
کد خبر: ۹۵۸۷۸۰۵
|
۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، محمد سرگزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ تا ۶ فروردین ۱۴۰۳، ۶۷ هزار مسافر در قالب ۸ هزار سفر از مبدا استان همدان به سایر شهرهای کشور جابه جا شده‌اند که نسبت به مدت مشابه پارسال حدود ۹ در کاهش سفرهای نوروزی را شاهد هستیم که دلیل آن همزمان شده تعطیلات نوروزی با ایام ماه رمضان است.

وی تصریح کرد: در ایام تعطیلات نوروزی ۶ نفر به صورت مستمر در پایانه‌های مسافری استان همدان حضور دارند و ۱۵ نفر دیگر از همکاران این اداره کل در محل پاسگاه  پلیس راه‌های استان به صورت دوره‌ای حضور دارند و مشغول کنترل موارد ایمنی ناوگان حمل ونقل عمومی مسافری هستند.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان همدان با اشاره به ایام ماه مبارک رمضان افزود: هماهنگی‌های لازم با انجمن‌های صنفی مسافری انجام شده تا در ساعات افطار پذیرایی مختصری از مسافران داشته باشند و مسافران می‌توانند هرگونه شکایات، انتقاد و پیشنهاد خود را در موارد حوزه مسافری از طریق سامانه ۱۴۱ در میان بگذارند تا در اسرع وقت نسبت به این نظرات رسیدگی شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار