خبرهای داغ:
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع)، سفره افطاری ۲۰۰ متری در محله زویه اهواز گسترده شد.
کد خبر: ۹۵۸۷۸۹۵
|
۰۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۹

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، به مناسبت ماه مبارک رمضان و میلاد کریم اهل بیت (ع) و با حضور آیت الله کعبی، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان، سفره افطاری ۲۰۰ متری در منطقه زویه اهواز گسترده شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خوزستان گفت: یکی از سیاست‌های کمیته امداد در سال‌های اخیر، دادن مجوز به مراکز نیکوکاری با هدف حل شدن مشکلات مردم به دست خود مردم است.

جمال شیبه افزود: امسال راه اندازی آشپزخانه‌ها توسط مراکز نیکوکاری طرح اطعام مهدوی را در دستور کار قرار داده‌ایم که از ابتدای ماه رمضان شروع به فعالیت کردند تا بتوانیم سفره‌های افطار و سحر محرومان را با کمک مردم رنگین‌تر کنیم.

وی ادامه داد:مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) با مشارکت کمیته امداد خوزستان، مصادف با ولادت کریم اهل بیت (ع) و شروع هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام در کوی زویه اهواز از مسجد امام جعفر صادق (ع) تا مسجد امام محمد باقر (ع) با حضور آحاد شهروندان سفره افطاری ساده‌ای به طول ۲۰۰ متر برپا شد.

در این ویژه برنامه گسترده که از سوی اهالی نیکوکار و خیر در مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) کوی زویه با همکاری کمیته امداد تدارک دیده شده بود، مومنان روزه دار از طعام سفره افطار کریم اهل بیت (ع) بهره‌مند شدند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها