خبرهای داغ:
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش استان بر ضرورت تقویت تفکر توحیدی در بین دانش آموزان خوزستان تاکید کرد .
کد خبر: ۹۵۸۸۱۰۵
|
۰۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۹

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالنبی موسوی فرد با اشاره به توجه به راهبرد تقویت تفکر توحیدی در بین دانش آموزان؛ خاطرنشان کرد: تربیت دانش آموزانی در تراز ارزش‌های اسلام ناب محمدی و متصف به صفاتی، چون خلاقیت؛ متفکر بودن و معتقد به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی می‌بایست به عنوان یک اصل در دستور کار مجموعه تعلیم و تربیت استان قرار گیرد.

وی در ادامه با اشاره به هجمه سهمگین فرهنگی دشمنان بر علیه مردم استان خوزستان؛ توضیح داد: دانش آموزان قبل از عمل به گفتار به رفتار و کردار ما عمل خواهند کرد و بر این اساس دانش آموزان الگو‌های رفتاری معلمان را دنبال می‌کنند و در این راستا می‌بایست تمام تلاش آموزش و پرورش در راستای تربیت انسان‌هایی معتقد؛ خلاق؛ فکور و با ایمان متمرکز شود چرا که دشمنان به دنبال از بین بردن اعتقادات مردم استان خوزستان هستند.

نماینده ولی فقیه ادامه داد: دانش آموزان امانت‌های الهی هستند و در این راستا آموزش و پرورش می‌بایست تمام تلاش خود را در حوزه آموزش‌های ناب تربیتی متمرکز کند چرا که امروز تربیت صحیح دانش آموزان مهمترین نقش را در شکل گیری شخصیت بزرگسالی این دانش آموزان ایفا می‌کند.

موسوی فرد گفت: مقام معظم رهبری تاکید داشتند که استان خوزستان منبع غنی و سرشار تولید فرهنگ در کشور است و این یک تکلیف بزرگ بر دوش مردم خوزستان قرار داده است تا تمام تلاش خود را در راستای تقویت بنیان‌های فرهنگی به کار ببندند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها