خبرهای داغ:
فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) با حضور در روستاهای قلعه‌چم، علی‌آباد و خلج آباد از توابع استان قم، از فعالیت گروه‌های جهادی در ایام نوروز بازدید و از جهادگران تقدیر و تشکر به عمل آورد.
کد خبر: ۹۵۸۸۱۲۴
|
۰۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۰

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه استان قم، در این بازدید ضمن خداقوت به جهادگران عرصه‌ سازندگی و محرومیت زدایی فعالیت جهادگران در ایام نوروز را همانند؛ دفاع مقدس دانست.

سردار موحد گفت: جهادگرانی که در تعطیلات نوروزی و با زبان روزه جهاد می‌کنند، قطعا دفاع مقدسی را در این برهه‌ سخت اقتصادی رقم می‌زنند که کاملا ستودنی و قابل ستایش می باشد.

وی افزود: حرکت زیبای جهادگران در شروع سال جدید و همزمان با ماه رمضان برکتی را در زندگی آنها ایجاد می کند که برای خودشان قابل لمس خواهد بود.

سردار موحد در جمع جهادگران به ارتباط آنها با همدیگر در ایام جهاد اشاره کرد و بیان داشت: در این اردوها شما جهادگران ضمن خدمت به مردم و ارتباط گیری با همدیگر به خدمت خود نیز در آمدید چون این جهاد قبل اینکه خدمت رسانی به مردم باشد در واقع خدمت رسانی به تزکیه خودتان می‌باشد و باید قدر لحظات زیبای جهاد و عهد خدمت در سازندگی را بدانید تا قبل ساختن آن خانه‌ی محروم و آن مدرسه خودتان ساخته شوید.

فرمانده سپاه قم، ادامه داد: فعالیت های فرهنگی، ورزشی، عمرانی، پزشکی که جهادگران در ایام پر شور و نشاط نوروز در راستای جهاد و خدمت با همدلی انجام می‌دهند خدماتی است در جهت محرومیت زدایی که ستودنی می باشد.

انتهای خبر/تقی‌نژاد

ارسال نظرات