خبرهای داغ:
 خزائلی عنوان کرد: از تاریخ ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا پایان نهمین روز فروردین ۵۳۰ هزار و ۶۶۳ گردشگر از جاذبه‌های گردشگری استان بازدید کردند.
کد خبر: ۹۵۸۸۳۱۵
|
۱۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۹

قزوین_به گزارش خبرگزاری بسیج،علیرضا خزائلی روز جمعه ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ با اعلام این خبر افزود: کاروانسرای سعدالسلطنه، دولتخانه صفوی و موزه‌های مستقر در این مجموعه، آستان مقدس امامزاده حسین (ع) ، منطقه الموت و مجموعه گردشگری آبشار شاه دره و پل معلق آوج بیشترین میزان بازدید را در این مدت به خود اختصاص داده‌اند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همچنین از اقامت بیش از ۳۵ هزار شب اقامت در استان طی این مدت خبر داد و افزود : همچنین طی این مدت ۳۵ هزار و ۲۵۱ نفر اقامت در مراکز رسمی اقامتی استان شامل هتل ها، هتل آپارتمان ها، مهمانپذیرها، اقامتگاه های بومگردی، خانه مسافرها، زائرسراها مراکز غیر رسمی اقامتی شامل مراکز اسکان فرهنگیان، خانه معلم ها، کمپ ها، مهمانسراهای ادارات و غیره به ثبت رسیده است.

خزائلی با اشاره به استمرار اجرای طرح نوروزی نظارت بر تاسیسات گردشگری ادامه داد: در این مدت به منظور نظارت بر نحوه ارائه خدمات به مسافران نوروزی ۷۲۸ بازدید مشترک نظارتی توسط بازرسان ستاد اجرایی خدمات سفر استان از تاسیسات گردشگری صورت گرفته که این بازدیدها تا پایان تعطیلات نوروز به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار