زنجان- رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان گفت: بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن، ۴ نفر در استان زنجان جان باختند.
کد خبر: ۹۵۸۸۴۶۷
|
۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۲

نشت گاز جان چهار تن را در زنجان گرفت

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛داریوش تقی‌لو در جمع خبرنگاران، در رابطه با حادثه گازگرفتگی، اظهار کرد: در ساعت ۲۳:۱۵ شب گذشته (جمعه ۱۰ فروردین‌ ماه) در پی گزارش حادثه گازگرفتگی در شهرک امیرکبیر زنجان، تکنسین‌های اورژانس با ۲ کد آمبولانس ولی‌عصر (عج) و قائم به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی از فوت ۴ نفر بر اثر حادثه گازگرفتگی با مونوکسید کربن خبر داد و افزود: متاسفانه پس از بررسی‌های اولیه توسط تکنسین‌های اورژانس متوجه شدند که ۳ خانم ۲۲، ۲۳ و ۳۵ ساله و یک کودک ۴ ساله جان باختند.

 

این مسئول در رابطه با علت گازگرفتگی، تصریح کرد: علت این حادثه نشت گاز از آب‌گرم‌کن بوده است.

 

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان در رابطه با حادثه رانندگی، گفت: همچنین روز گذشته بر اثر برخورد دو دستگاه پراید با یکدیگر در ساعت ۱۸:۵۰ در خروجی خدابنده به سمت زنجان، ۱۰ نفر مصدوم شدند.

 

تقی‌لو با اشاره به اعزام تکنسین‌های اورژانس به همراه ۲ کد آمبولانس خدابنده و سجاس، اظهار کرد: ۱۰ مصدوم خانم‌های ۳۰، ۳۵، ۳۱، ۶، ۱۰، ۳۶, ۲۰, ۴۰،۴۴، ۲۶ و ۱۰ ساله بودند.

 

وی ضمن تاکید بر لزوم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، خاطرنشان کرد: مصدومان به بیمارستان امیرالمومنین خدابنده برای دریافت خدمات درمانی بیمارستانی منتقل شدند.

 

 

 

 

 

ارسال نظرات