مدیر امامزاده بی‌بی‌سکینه صفادشت ملارد:

شب قدر نهر پر برکت تطهیر بندگان است

مدیر امام زاده بی بی سکینه صفادشت در گفت و گو با خبرنگار بسیج، گفت :« شب نوزدهم رمضان میعادگاه عاشقانه‌ای است که پروردگار برای مهرورزی و رحمتی دوباره با بندگانش مقرر داشته است
کد خبر: ۹۵۸۸۵۷۴
|
۱۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۲:۲۱

حسین رحمانی مدیر امام زاده بی بی سکینه صفادشت بیان کرد :رمضان در ایستگاه قدر، تمام قد به حرمت این میهمانی و میزبانی زیبای عارفانه معبود با بندگانش می‌ایستد تا شاهد گذشت و مرحمتی بی‌بدیل از جانب پروردگار بر بندگان باشد.

رحمانی عنوان کرد:« امشب دعا و خلوت با خداوند، رایحه خوشبوی بهشت را به مشام می‌رساند چرا که شب قدر، به مثابه‌ی نهر نوری است كه در زلال پر بركت آن، جان مؤمنان از گناه تطهير می‌شود.

پیامبر اکرم(ص) فرمودند: «هر کس شب قدر را احیا بدارد، تا سال آینده عذاب از او بر داشته می‌‏شود.» 

وی افزود:« امشب امید رحمت و مغفرتی بی‌مانند، خواب را از چشمان مؤمنان ربوده و عمق دیدگان را تنها به قبله‌ای معطوف داشته که سجاده عشق روبه‌رویش بر خاک افتاده و پیشانی بندگان را به مُهر مهربانی معبود گره زده است.

مدیر امام زاده بی بی سکینه صفادشت تصریح کرد:« امشب، شب تعیین مقدراتی است که یک سال بندگان، در توشه آن گره می‌خورد. همانگونه که پیامبر اکرم(ص) فرمود: «مقدّرات در شب نوزدهم تعیین، در شب بیست و یکم تأیید و در شب بیست و سوم ماه رمضان امضا می‏‌شود.» 

حسین رحمانی در پایان خاطر نشان کرد:« آری به واقع شب قدر همان شبی است که باید قدر و منزلت انسانی خود را بشناسی و تقدیر خویش را به زیبایی رقم بزنی. و این شب فرصتی دوباره است تا بندگان، خویشتنِ وجود را با قلم توبه و جوهر اشک به ترسیم و تجسمی دوباره برسانند و چه زیبا بشارت داد پیامبر مهربانی(ص) که: «هر که از روی ایمان و برای رسیدن به ثواب الهی، شب قدر را به عبادت بگذراند، گناهان گذشته‌‏اش آمرزیده می‌‏شود.»

رقیه ابوذری خبرنگار خبرگزاری بسیج ملارد 

ارسال نظرات