خبرهای داغ:

افزایش تولید مسکن در اولویت برنامه اجرایی سال ۱۴۰۳

تبریز- معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: با توجه به شعار سال ۱۴۰۳ مبنی بر جهش تولید، افزایش تولید مسکن را در اولویت برنامه اجرایی سال قرار داده ایم.
کد خبر: ۹۵۸۸۶۰۷
|
۱۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، بابک نجفیان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید عنوان کرد: طرح نهضت ملی مسکن یکی از طرح های موثر در اقتصاد کشور و افزایش تولید است و از این رو اهمیت بخشی به آن در جهش تولید تاثیرگذار خواهد بود.

وی در ادامه عنوان کرد: تامین مسکن حمایتی ویژه اقشار کم برخوردار یکی از دغدغه های مهم دولت مردمی سیزدهم بود و همواره نیز مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است و از این رو طرح نهضت ملی مسکن با جدیت تمام در سطح کشور و نیز استان آذربایجان شرقی در حال اجرا است.

نجفیان خاطرنشان کرد: طرح نهضت ملی مسکن با مشارکت مستقیم مردم انجام می شود و با توجه به تاثیرگذاری مهم آن بر بازار مسکن، اقتصاد کشور و رونق تولید، می توان آن را مطابق با شعار سال جدید مبنی بر «جهش تولید با مشارکت» مردم دانست.

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان ضمن تاکید بر توجه ویژه دولت به این طرح تصریح کرد: مجموعه راه و شهرسازی استان افزایش تولید مسکن حمایتی در قالب نهضت ملی را بعنوان یکی از اولویت های برنامه اجرایی سال جاری قرار داده است و با تمام توان و بهره گیری از کلیه پتانسیل های بخش های مرتبط استانی، در این راستا تلاش خواهد کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها