استاندار لرستان با صدور پیامی گفت: این حمله اسراییل نه یک فتح نظامی بلکه رذالتی عیان است.
کد خبر: ۹۵۸۹۰۳۲
|
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۳:۳۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان،  در پیام فرهاد زیویار آمده است: رژیم منحوس صهیونیستی، بیش از ۷۰سال است که مشغول جنایت، خباثت، ظلم، تفرقه، ترور، ایجاد ناامنی، ضربه به ملتها، دشمنی علنی و آشکار و خشن با اسلام و خصوصا بغض و کینه نسبت به شیعیان حیدر کرار است.

 

ابن پیام می‌افزاید: این غده سرطانی بدخیم ، ایجاد شده توسط تفکر شیطانی صیهونیسم با حمایت مدام و خشن غرب وحشی به سرکردگی آمریکا این شیطان بزرگ و انگلستان این سردمدار نیرنگ و چپاول و ضربه به ملت هاست.

 

این پیام اضافه می‌کند: این مجموعه جنایتکار دقیقا یک پادگان است با جانی ترین و شقی ترین افراد که از اقصی نقاط جهان گرد آورده شده اند و جز رذالت و پستی و خونریزی هیچ منشوری ندارند، و کینه اینان از ملت بزرگ ایران تاریخی و هزاران ساله است، خصوصا وقوع انقلاب اسلامی و رهبری سیدی عزیز از سلاله علی بن ابی طالب برای این جانیان حکم پایان کار را داشته و البته، انقلاب اسلامی بود که بر این درنده خون آشام لگام زد و خیال خام فتح کشورهای منطقه یکی پس از دیگری (استراتژی از نیل تا فرات رژیم صهیونیستی)با حضور و قدرت ایران اسلامی نقش بر آب شد.

 

ابن پیام می‌افزاید: طوفان الاقصی اساس این گروه جنایتکار را بر باد داد، الخصوص چهره واقعی این «پادگان خشونت» برای مردم جهان عیان شد و از جانب دیگر، مقاومت اسطوره ای ملت فلسطین و ورود جبهات مقاومت در پشتیبانی از این ملت مظلوم ، این رژیم منحوس را به حالت احتضار و بی عقلی محض کشانده، به گونه ای که تصمیمات و عملکردش تصویر خودکشی را منعکس می کنند.

 

در پیام استاندار لرستان آمده است: جنایت آشکار این جانیان بالفطره، در حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق نه یک فتح نظامی که رذالتی عیان است چرا که حتی در جنگ های جهانی هم کنسولگری ها و سفارتخانه های کشورهای درگیر از حمله مصون بوده اند.

 

این پیام می‌افزاید: سرداران رشید و مجاهدی که در این حمله تروریستی به شهادت رسیدند ، لایق و جویای شهادتی اینچنین بودند و سال های سال در جستجوی شهادتی چون مولایشان یا حسین و یا علی ذکر زبانشان بود و در روز شهادت مولای موحدان و سر سلسله شجاعان تاریخ غرق در خون مانند حضرت حیدر کرار ترور شدند، این شریفان لیاقت اینگونه عروج با شکوهی را داشته و به مولایشان پیوستند.

 

استاندار لرستان در این پیام اضافه می‌کند: بدون شک، هم‌رزمان و سرداران این شهیدان به پشتوانه معنویت و حقانیت اندیشه امام خمینی (ره)و رهرو خلفش رهبر معظم انقلاب ، و پشتیبانی ملت بزرگ ایران و ملتهای مظلوم مسلمان و وجدان های بیدار بشری ، می دانند و می توانند و انتقام راهبردی این جنایت را طراحی و اجرا خواهند کرد.

 

زیویار در این پیام می‌افزاید: اینجانب همراه و هم نوا با ملت آزاده ایران خصوصا مردم با غیرت و عزت لرستان ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت مظلومانه سرداران شهید کنسولگری در دمشق، به محضر فرمانده کل قوا و فرمانده و همرزمان این عزیزان، برای خانواده این بزرگواران از درگاه پروردگار عالم صبر جمیل مسئلت می نمایم.

ارسال نظرات