رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی:

باید در تحقق شعار سال سهیم باشیم

تبریز- رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم»، بیان کرد: ما نیز باید به سهم خود در مجموعه جهاددانشگاهی استان در تحقق این امر سهیم باشیم.
کد خبر: ۹۵۸۹۰۹۰
|
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، علی اصغر فاتحی‌فر در دیدار نوروزی همکاران سازمان جهاددانشگاهی استان با تاکید به مشارکت همکاران مجموعه جها دانشگاهی در پیشرفت و موفقیت سازمان، افزود: برای پیشرفت سازمان، تمامی همکاران باید پای کار باشند و با همدلی، مشارکت و تلاش، این مجموعه را به اهداف خود برسانیم.

وی با بیان اینکه تمام تلاش ما اینست که همکاران در آرامش بوده و حال خوشی داشته باشند، گفت: هر چند مادیات می‌تواند تا حدودی حال انسان را خوب کند ولی عامل اصلی حال خوش فقط پول نیست و برای داشتن حال خوب باید به سهم خود در محیط کار با اخلاق مداری، همدلی و آرامش و دوری از احساسات ناخوشایندی چون کینه توزی و حسد ورزی شرایط زندگی را بهتر کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد؛ در سال جدید حال تمامی همکاران خوش باشد و با همدلی و همکاری بیشتر از گذشته در مسیر تعیین شده برای جهاددانشگاهی استان موفق باشیم و همگی به سمت منافع جمعی و منافع سازمانی حرکت کنیم همانطور که طی سال گذشته با همت و تلاش همکاران به اهداف و برنامه‌های پیش بینی شده دست یافتیم.

فاتحی‌فر با اشاره به برخی از برنامه ریزی‌های انجام شده برای سال جدید گفت: علاوه از حوزه‌های درمان و آموزش که منابع اصلی درآمدی برای این سازمان هستند، تلاش داریم در حوزه فناوری نیز درآمدهای خود را افزایش دهیم.

رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، با تاکید بر اهمیت نقد منصفانه گفت: ما از تبادل نظرات، نقد منصفانه و ارائه راهکارها و پیشنهادات برای بهبود وضعیت سازمان استقبال می‌کنیم.

ارسال نظرات
آخرین اخبار