فرمانده سپاه قدس گیلان طی پیامی از مردم شریف ایران بالاخص استان گیلان به حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
کد خبر: ۹۵۸۹۲۸۹
|
۱۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۳

دعوت  فرمانده سپاه قدس گیلان به راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش خبرگزاری بسیج گیلان سردارسرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان طی پیامی از مردم شریف ایران بالاخص استان گیلان به حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس، روز تجديد حيات اسلام و نماد وحدت و اقتدار مسلمين در حمايت امت اسلام از آرمان قدس شريف و فلسطين محسوب می‌شود، روزی که نه تنها ملت بيدار و آگاه ايران اسلامی، بلکه تمامی ملت‌های عدالت‌طلب، آزادانديش و آزادی‌خواه در اقصی نقاط جهان، باحضور در راهپيمایی اين روز، انزجار قلبی خود را نسبت به رفتارهای ضد انسانی و جنايات ددمنشانه رژيم غاصب صهيونيسم عليه ملت مظلوم فلسطين، ابراز می‌دارند.

 

بدون‌شک روز قدس، نماد حمایت اسلام ناب از مظلومان جهان است، روز قدس تنها فریاد بر ظلم رژیم صهیونیستی نیست بلکه فریاد بر سر تمام ظالمانی است که در جنگی نیابتی به جنگ اسلام ناب محمدی و پیروان مخلص آن آمده اند.

 

امسال جهانیان و به خصوص مسلمانان شرایطی به استقبال روز جهانی قدس می‌روند که جنایات گسترده و کشتار هولناک اسرائیل بعد از عملیات طوفان الاقصا علیه مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه و فلسطین همچنان ادامه دارد‌.

مردم ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی روز قدس، چهره واقعی و رحمانی دین مبین اسلام را به جهانیان معرفی و نفرت خود را از رژیم صهیونیستی و گروه‌های تروریستی وابسته به آن اعلام و یک‌صدا با هم فریاد آزادی فلسطین را سر می‌دهند.

از این رو از عموم مردم شریف و آگاه و متدین استان گیلان دعوت می‌شود تا همگام با خیل عظیم امت اسلامی در حمایت از حقوق ملت فلسطین در روز جهانی قدس به صحنه آمده و با حضور باشکوه خود ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی، شهدای گران‌قدر، امام شهدا و لبیک گفتن به ندای مقام معظم رهبری برگ زرین دیگری را در کارنامه درخشان خود به ثبت رسانند.

سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی

 فرمانده سپاه قدس گیلان

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظرات