فرمانده نیروی دریایی گفت: در ۱۳ بندر از کشورهای جبهه مقاومت به‌صورت هماهنگ در آستانه روز جهانی قدس، رژه شناورهای مردمی برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۸۹۴۱۵
|
۱۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۲

دریادار علی‌رضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این دومین سال است که شناورهای مردمی جبهه مقاومت اقدام به برگزاری رژه شناوری در سواحل و بندرها می‌کنند و این بندرها همه در مناطق بسیار پر اهمیت و استراتژیک منطقه جنوب غرب آسیا قرار دارند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه اظهار کرد: امسال استقبال مردم بیشتر بوده و بندرهای مهمی که به‌صورت هماهنگ در این رژه شرکت می‌کنند از جمله بندر بصره، بندرعباس ،بندر الحدیده، بندر بانیاس، بندر بیروت، بندر بوشهر، بندر آبادان، بندر آستارا، بندر لنگه، بندر چابهار و بندر جاسک، بندر عسلویه، بندر بابلسر می‌باشد.

دریادار تنگسیری با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در چند ماه گذشته افزود: این رژیم ظلم و جنایت را به حدی رسانده است که دیگر ظالمین و جنایتکاران تلاش می‌کنند از این رژیم فاصله بگیرند تا مبادا در مقابل سیل اعتراض مردم کشورهایشان قرار بگیرند.

وی با اشاره به شهادت فرماندهان ارشد سپاه در کنسولگری دمشق گفت: رژیم صهیونیستی با این اقدام‌ها تنها سرعت نابودی خود را بیشتر می‌کند.ما قول می‌دهیم در روز موعود راه فرار مزدوران رژیم صهیونیستی از دریای مدیترانه را باز بگذاریم.


دریادار تنگسیری با اشاره به تشکیل ۷۰۰ ناوگروه بسیج دریایی در شمال و جنوب کشور اظهار کرد: این دومین سال است که این رژه در حال برگزاری است و سال به سال استقبال بیشتر می‌شود به گونه‌ای که سال گذشته ۲ هزار و ۷۰۰ شناور شرکت داشتند و امسال تقریبا ۳ هزار و ۳۰۰ شناور شرکت کردند و امیدواریم در سال‌های دیگر اگر اسرائیلی بود تعداد بیشتری از کشورهای مسلمان در این رژه شرکت داشته باشند. و به یاری خداوند ان‌شاءالله به زودی با رژه شناوری در سواحل فلسطین نابودی اسرائیل را جشن خواهیم گرفت.

ارسال نظرات