خبرهای داغ:

فروش پنج میلیارد ریالی سینماهای کرمانشاه در نوروز ۱۴۰۳

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه از میزان فروش سینماهای کرمانشاه ازفروش پنج میلیارد ریالی سینماهای کرمانشاه در نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.
کد خبر: ۹۵۹۰۰۸۷
|
۱۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، محمد جواد کنجوری افزود: امسال الحمدالله استقبال خوبی از فیلم های نوروزی داشتیم و در مجموع ۸.۸۰۰ (هشت هزار و هشتصد) نفر به تماشای فیلم ها نشستند.

وی رقم ریالی فروش فیلم های نوروزی در مجموع سه سینمای کرمانشاه مبلغ ۵ میلیارد ریال اعلام و افزود: علیرغم اینکه اکران نوروزی با ماه مبارک رمضان تقارن داشت امسال استقبال هنردوستان از فیلم ها قابل توجه بود.

کنجوری فیلم های پر فروش اکران عید را در کرمانشاه به ترتیب تمساح خونی ؛ بی بدن و آپاراتچی اعلام کرد.

وی با بیان اینکه پرفروش ترین سینماهای استان به ترتیب سینماهای آزادی ؛ فرهنگ و کافه پاز بودند افزود: در حال حاضر بهای بلیت سینماها مبلغ ۶۰۰ هزار ریال و در روزهای دوشنبه و سه شنبه (نیم بهاء) مبلغ ۳۰۰ هزار ریال خواهد بود.

وی در خصوص افزایش بهای بلیت در سال ۱۴۰۳ افزود: باتوجه به اینکه تصمیمات در این زمینه بصورت کشوری اخذ خواهد شد ممکن است در سال جدید افزایش نرخ بلیت نیز داشته باشیم.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان به اکران عید سعید فطر نیز اشاره کرد و افزود: ان شا الله فیلم های خوب و متنوعی برای هفته آینده در نظر گرفته شده که متعاقباً اعلام خواهد شد.

کنجوری در پایان از همشهریان خواست بمنظور سهولت در تهیه بلیت سینماها علی الخصوص در روزهای پیک هفته صرفا به نشانی www.gisheh7.ir مراجعه نمایند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار