بیانیه دفتربسیج دانشجویی شهرستان زرند، به مناسبت روز جهانی قدس

کد خبر: ۹۵۹۰۱۰۷
|
۱۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۱

به گزارش خبرگزاری بسیج، دفتربسیج دانشجویی شهرستان زرند، به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌های صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
"شما امسال خواهید دید که به فضل الهی و با توفیق پروردگار، روز قدس از هر سال، پرشورتر و کوبنده‌تر در همه دنیای اسلام برگزار خواهد شد. "
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
حضرت امام خمینی (ره) با ابتکار نام‌گذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس، ظرفیت‌سازی جهان اسلام برای شکل‌گیری جبهه فراگیر ضد صهیونیستی و فراهم آوردن بستر‌های لازم برای محو غده سرطانی اسراییل از صفحه روزگار را هدف قرار داده بودند. انتخاب روز قدس از سوی امید مستضعفان جهان، نشان داد که انقلاب اسلامی به وسعتی فراتر از خاک ایران می‌اندیشد و هرگز در درون مرز‌های خود زندانی نخواهد شد. مقاومت مردم مظلوم فلسطین در برابر جنایت‌های اشغالگران قدس، جایگاهی ویژه در تحریک و بیداری مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان داشته است. اعتراض بی‌سابقه و خودجوش جهانی از شرق آسیا تا آمریکای لاتین علیه آن رژیم و تظاهرات مردمی از جمله در اروپا و در انگلیس که خاستگاه اصلی این شجره خبیثه بود و دفاع آنان از مقاومت اسلامی غزه و از مقاومت اسلامی لبنان قابل توجه است.
بی‌گمان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان امسال، آحاد مردم مومن، روزه دار و انقلابی شهرستان زرند، همگام با مسلمانان جهان و مردم خداجوی ایران اسلامی، پرشورتر و کوبنده‌تر از همیشه، در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت کرده و ضمن لبیک به فرمان تاریخی امام راحل و عظیم‌الشان و تجدید میثاق با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، جنایات اسراییل غاصب و حامیان این رژیم جعلی را محکوم کرده و بار دیگر عزم و اراده راسخ خویش را در حمایت از حقوق ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین و به ویژه مردم غزه که این روز‌ها آماج حملات بی‌رحمانه رژیم غاصب و کودکش صهیونیستی قرار گرفته‌اند، به جهانیان نشان خواهند داد.
بسیج دانشجویی شهرستان زرند با گرامیداشت روز جهانی قدس، از آحاد مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه دعوت می‌نماید تا همگام با سایر مردم در سراسر میهن عزیز اسلامی، بار دیگر در صفوفی به هم فشرده در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نمایند و از ایزدمنان، سربلندی و پیروزی مسلمین جهان در همه عرصه‌ها، نابودی رژیم اشغالگر قدس، احیاء آزادی و آرامش مظلومان جهان بالاخص مردم ستمدیده فلسطین و ظهور هر چه نزدیکتر منجی بشریت، قائم آل محمد حضرت بقیه الله الاعظم مهدی موعود (عج) را مسئلت می‌نماید.
دفتربسیج دانشجویی شهرستان زرند

ارسال نظرات