سردارمارانی :

رزمندگان سند‌های تاریخ دفاع مقدس هستند

فرمانده قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: فرماندهان و رزمندگان سند‌های تاریخ دفاع مقدس هستند که باید از آنها در نگارش تاریخ دفاع مقدس استفاده کرد.
کد خبر: ۹۵۹۰۵۰۹
|
۲۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۱

به گزارش خبرگزاری بسیج هرمزگان ،سردار محمد مارانی فرمانده قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه پاسداران در دومین گردهمایی فرماندهان هرمزگانی دفاع مقدس گفت: رزمندگان هرمزگانی در عملیات، اطلاعات عملیات، تخریب، یگان دریایی، تعاون، نیروی انسانی، ستاد، فرماندهی و بخش‌های مختلف لشکر از موثران سپاه ثارالله بودند.

وی گفت: کشور از ناحیه دشمن درحال تهدید است که باید از ظرفیت و تجربه فرماندهان در این زمینه استفاده کرد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان نیز گفت: برگزاری جلسات فرماندهان و رزمندگان از توصیه‌های رهبر معظم انقلاب است.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده افزود: برنامه ریزی شده است که یک کنگره‌ای برای رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس هرمزگان برگزار شود.

وی گفت: درحال حاضر برای انتقال فرهنگ شهید و شهادت و جهاد به نسل‌های جدید نیازمند روایتگری رزمندگان و فرماندهان هستیم.

استاندار هرمزگان هم با تاکید بر لزوم معرفی فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های آینده، گفت: از برکات دفاع مقدس همین بس که امروز می‌توان امتداد شجره طیبه‌ای که در دفاع مقدس با تدبیر امام خمینی رحمة‌الله‌علیه شکل گرفت را در سواحل مدیترانه و شام با دفاع از حرم آل الله مشاهده کرد.

مهدی دوستی افزود: جنگ‌های بسیاری در دنیا اتفاق افتاده، اما نَفَس قدسی امام راحل (ره)، تدبیر فرماندهان و اخلاص بسیجیان، هشت سال دفاع مقدس ملت ایران را شناخته شده و ماندگار کرده است.

سردار علی عظمایی فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پاسدارن نیز گفت: شهدا حاضر و ناظر بر اعمال ما انسان هستند و هر یک از این فرماندهان شهدای زنده‌ای بر روی زمین هستند.

 

ارسال نظرات