خبرهای داغ:
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان اهواز گفت: در راستای هرچه باشکوهتر برپا شدن نماز عید فطر و تامین امنیت و آرامش نمازگزاران، محدودیت‌های تردد در اطراف مکان برپایی نماز عید فطر پیش بینی شده است.
کد خبر: ۹۵۹۰۶۱۱
|
۲۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۵

 به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ، سرهنگ سعید حسنوند بیان کرد: با توجه به اینکه محل نماز عید فطر در اهواز ضلع شمالی تقاطع پاداد جنب حوزه علمیه تعیین شده، محدودیت های ترافیکی از ساعت یک بامداد روز برگزاری نماز عیدفطر اعمال می‌شود.

وی گفت: محدودیت‌های ترافیکی در مسیر بلوار آیت الله بهبهانی حدفاصل تقاطع پاداد تا تقاطع کیکاوس، رفت و برگشت و تمامی دسترسی‌های منتهی به بلوار آیت الله بهبهانی شامل خیابان‌‍های کافی شرقی و غربی، لهراسب ،ریاضی، عظیم ، مسجدی، صابرپور، حلالی ،افلاطون ،زمانی، و شهید ترابی است.

سرهنگ حسنوند اظهار کرد: این مسیرها در زمان اعلام شده مسدود و منع تردد دارند و با مشاهده هرگونه توقف در محل یاد شده پلیس اقدام به انتقال خودرو خواهد کرد.

رییس پلیس راهور اهواز ادامه داد: مسیرهای جایگزین نیز شامل خیابان‌های پیروزی (کمپانی) و حق بین در جهت شمالی جنوبی و برعکس و خیابان اباذر (زند) در جهت شرقی غربی و برعکس پیش بینی شده که با توجه به عرض محدود این معابر از نمازگزاران تقاضا می‌شود برای روان‌سازی ترافیک از توقف وسایل نقلیه خود در این مسیرها خودداری کنند.

سرهنگ حسنوند اظهار کرد: سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز برای تمامی مناطق شهری اهواز اتوبوس‌های خط واحد آماده کرده است بنابراین نمازگزاران از حضور باخودروی شخصی باتوجه به عدم وجود فضای پارک مناسب اجتناب کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها