زنجان-مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: در سال گذشته تعداد 176 آزمون از نازل‌های پخش کننده CNG مستقر در استان انجام شد که در نتیجه تمامی نازل‌های آزمون شده مورد تایید استاندارد قرار گرفتند.
کد خبر: ۹۵۹۱۰۸۶
|
۲۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۰

نازل‌ جایگاه‌های CNG زنجان استاندارد هستند

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛مهدی قهرمانی با اشاره به حساسیت و اهمیت ایمنی جایگاه‌های CNG اظهار کرد: با هدف حمایت از حقوق مصرف کنندگان کنترل نازل‌های پخش کننده CNG همواره به صورت دوره‌ای، توسط بازرسان شرکت‌های بازرسی تأیید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد ایران انجام می شود.

 

قهرمانی افزود: بر این اساس در سال گذشته تعداد 176 آزمون از نازل‌های پخش کننده CNG مستقر در استان، توسط بازرسان شرکت بازرسی تایید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد ایران و با هماهنگی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی انجام شده است که در نتیجه تمامی نازل‌های آزمون شده مورد تایید استاندارد قرار گرفتند.

 

مدیر کل استاندارد استان زنجان با تأکید بر اینکه جایگاه‌های CNG باید نازل‌های خود را با معیارهای استاندارد، مطابقت دهند، تصریح کرد: شهروندان در صورت مشاهده موارد مغایر با استاندارد و یا هر گونه تخلف از سوی جایگاه‌داران CNG موضوع را از طریق سامانه تلفنی 1517 و یا و در صورت مشاهده هرگونه موارد عدم انطباق از طریق سامانه الکترونیکی مردم‌دار به نشانی 1517.inso.gov.ir گزارش دهند تا در اسرع وقت رسیدگی لازم انجام شود.

 

 

 

 

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار