خبرهای داغ:

پایداری وضعیت شبکه برق خوزستان

سخنگوی شرکت توزیع برق خوزستان گفت: باوجود توفان و بروز برخی نارسایی‌های پراکنده، شبکه برق کاملا پایدار است و خاموشی نداشتیم.
کد خبر: ۹۵۹۱۲۶۰
|
۲۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۶

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، ‌کامران حدادی گفت: در پی وقوع باران شدید و تگرگ، طوفان و گردباد در برخی مناطق استان خوزستان، از جمله شوشتر، رامهرمز، دزفول، رامشیر و شوش، خاموشی‌های پراکنده‌ای در چند نقطه رخ داد و به شبکه برق این مناطق نیز خسارت وارد شد.

وی افزود: پس از این اتفاق، به سرعت با تجهیز و اعزام گروه‌های عملیاتی و واکنش سریع شرکت توزیع برق خوزستان برای عادی سازی شبکه برق، تلاش‌های لازم صورت گرفت و از طریق قدرت مانور شبکه و نصب پایه، مشکل برق این شهرستان‌ها حل شد.

حدادی ادامه داد: در همین رابطه با تلاش‌هایی که در ماه‌های گذشته برای شست و شوی مقره‌ها، خطوط، زدودن گرد و غبار از روی آن‌ها و تعویض مقره‌ها و ارتقا سطح تاب آوری شبکه در مقابله با بحران‌ها صورت گرفت، باوجود شدت بارندگی و تگرگ، شبکه با مشکل و شوک خاصی مواجه نشد و خاموشی‌های پراکنده نیز اکنون مرتفع شده است.

سخنگوی صنعت توزیع برق خوزستان اضافه کرد: هم‌اکنون وضعیت شبکه به طور کامل عادی است و گزارشی از خاموشی در هیچ نقطه‌ای از استان وجود ندارد.

وی گفت: با پوزش از مردم خوزستان برای هرگونه نارسایی شبکه برق در روز‌های اخیر این اطمینان داده می‌شود که برای تامین و توزیع برق پایدار از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد شد.

شرکت توزیع نیروی برق خوزستان دارای بیش از یک میلیون و ۱۱۲ هزار مشترک است که از این تعداد ۳۳ درصد مشترکان روستایی هستند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار