تحقق شعار سال در لرستان با جدیت پیگیری می شود

استاندار لرستان گفت: تحقق شعار سال مورد نظر مقام معظم رهبری در این استان با جدیت پیگیری و طی یک هفته آینده دستگاه‌های اجرایی طرح‌های خود را در حوزه‌های مختلف برای تحقق این شعار اعلام کنند.
کد خبر: ۹۵۹۱۴۵۱
|
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، فرهاد زیویار امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی با اشاره به دستور جلسه این شورا برای استفاده از ظرفیت شورای فرهنگ عمومی در تحقق شعار سال افزود: یکی از راه‌های جلب مشارکت مردم در جهش تولید، اطلاع‌رسانی است.

 

وی با اشاره به اینکه شعار سال ۱۴۰۳ همانند یک دهه گذشته حول محور «اقتصاد» نامگذاری شد، بیان کرد: امسال نقش مردم در مسیر ارتقای جایگاه اقتصادی کشور، پررنگ‌تر از گذشته ترسیم شد و معیشت آنها بیش از پیش مورد تأکید قرار گرفته شده است.

 

زیویار با تاکید بر اینکه ایده‌پردازی و ارائه راهکارهایی برای تحقق این شعار در دستور کار دستگاه‌های اجرایی استان قرار گرفته است بیان کرد: ظرف یک هفته آینده دستگاه‌های اجرایی استان طرح‌های خود را در حوزه‌های مختلف برای تحقق شعار سال اعلام کنند.

 

وی با اشاره به اینکه هرگاه مردم در میدان حضور داشته باشند هیچ خدشه‌ای در اساس کشور وارد نخواهد شد بیان کرد: استفاده از ظرفیت ستاد تسهیل استان و شورای فرهنگ عمومی برای تحقق شعار سال اثرگذار خواهد بود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار