خبرهای داغ:

اجرای طرح آرامش و دستگیری ۶۸ نفر در شاهرود

شاهرود_ فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از اجرای طرح آرامش در سطح شهرستان خبر داد و گفت: در این طرح ۶۸ نفر معتاد و خرده فروش و توزیع کننده مواد به همراه ۱ بیگانه غیر مجاز دستگیر شدند.
کد خبر: ۹۵۹۱۶۰۴
|
۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۵

اجرای طرح آرامش و دستگیری ۶۸ نفر در شاهرودبه گزارش خبرگزاری بسیج، سرهنگ علیرضا شائینی اظهار کرد: مأموران پلیس‌های تخصصی مبارزه با مواد مخدر و اطلاعات با همکاری کلانتری ۱۴ این فرماندهی با هدف پاکسازی نقاط آلوده و مقابله با خرده فروشان و معتادان مواد مخدر طرح آرامش در شهر را در مناطق آلوده و جرم خیز اجرایی کردند.
او بیان کرد: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده میدانی مناطق آلوده و جرم خیز را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی محل‌های شناسایی شده را بازرسی کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود افزود: پلیس پاتوق‌های شناسایی شده را بازرسی و مقادیری انواع مواد مخدر کشف و همچنین تعداد ۳۱ نفر معتاد و خرده فروش مواد مخدر و ۳۷ نفر اتباع بیگانه فاقد مجوز قانونی دستگیر شدند.
شائینی با اشاره به این که اجرای این طرح موجب رضایتمندی شهروندان و همچنین تقدیر و تشکر آنان را به همراه داشته است؛ تصریح کرد متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح معرفی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک به ویژه در زمینه توزیع انواع مواد مخدر مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار