وصیت‌نامه شهید«علیرضا بابایی‌جاپلقی»؛

تقوا را پیشه و بر امام اقتدا کنید

در بخشی از وصیت‌نامه شهید «ابوالفضل سوسن‌آبادی» آمده است: برادران بزرگوارم، خواهران مهربانم، تقوا را پیشه کنید و بر امام اقتدا نمایید.
کد خبر: ۹۵۹۱۷۳۷
|
۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۰

تقوا را پیشه و بر امام اقتدا کنید

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ شهید «علیرضا بابایی‌جاپلقی» در ایام نوروز سال ۱۳۴۳ در شهر اراک در خانواده‌ای مذهبی و زحمتکش به دنیا آمد، پس از اخذ دیپلم به عضویت سپاه پاسداران درآمد پس از مدتی با توجه به پشتکار و عشق و علاقه‌ای که به سپاه داشت به عنوان معاون آموزش نظامی سپاه ناحیه ویژه قم منصوب و در آماده‌سازی و آموزش همرزمانش بسیار تلاش و کوشش می‌نمود.

به جبهه شتافت و در لشگر علی بن ابی‌طالب مشغول به خدمت شد (واحد بسیج) و پس از چندین ماه حضور در جبهه‌ها این عاشق بی‌پروا و این مرد خدایی آماده شده بود برای سفر ابدی، در عملیات بدر شرکت و پس از این که مجروح می‌شود و به اوراژانس منتقل و زخم‌هایش را پانسمان می‌کنند دوباره به خط برمی گردد و در روز بیست وششم اسفندماه ۱۳۶۳ در منطقه شرق دجله در عملیات بدر ندای حق را لبیک گفته و به خیل دوستان شهیدش می‌پیوند.

فرازی از وصیت‌نامه شهید:

برادران بزرگوارم، خواهران مهربانم، تقوا، تقوا را پیشه کنید و بر امام اقتدا نمایید و بر فرج آقایمان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف انتظار بکشید و از او مدد جوید.

انتهای پیام/

ارسال نظرات