پیام بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در حمایت از اقدام سپاه

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان در پیامی از اقدام سپاه با همکاری و هماهنگی همه بخش‌های دفاعی و سیاسی کشور در حمله موفق به مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های فلسطین اشغالی قدردانی کرد.
کد خبر: ۹۵۹۱۷۴۸
|
۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از یاسوج،متن این پیام به شرح زیر است :

بسمه تعالی

فَلَمَّا جَاءَ أَمْرُنَا جَعَلْنَا عَالِيَهَا سَافِلَهَا وَأَمْطَرْنَا عَلَيْهَا حِجَارَةً مِّن سِجِّيلٍ مَّنضُودٍ

تحقق وعدهٔ صادق وحمله گسترده موشکی و پهپادی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پی اقدامات وحشیانه و خصمانه رژیم غاصب صهیونیستی به ویژه درتجاوز به اماکن دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران در سوریه و به شهادت رساندن مستشاران و فرماندهان نظامی،توانمندی و قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رابه آمریکا و صهیونیسم جهانی ثابت کرد.

رژیم خبیث و جعلی صهیونیستی بنا به امر مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مد ظله العالی که فرمود: «کنسولگری و دستگاه‌های سفارت در هر کشوری که وجود دارد، به منزله خاک آن کشور است وقتی به کنسولگری ما حمله می‌کنند یعنی به خاک ما حمله کرده‌اندو رژیم خبیث اشتباه کرد و باید تنبیه بشود و تنبیه خواهد شد» می‌بایست پاسخی محکم و بازدارنده دریافت می‌کرد. عملیات «وعده صادق» که با رمز «یا رسول الله (ص)» انجام شد نشان داد که ایران به هر تجاوزی پاسخی محکم و پشیمان‌کننده خواهد داد.

عملیات باشکوه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که با همراهی جبهه مقاومت همراه بود، قلوب ملت‌های مسلمان و آزاده جهان و به خصوص مردم مظلوم غزه و فلسطین که در ماه‌های گذشته تحت شدیدترین حملات و تجاوزات رژیم اشغالگر قدس قرار دارند، خوشحال کرد و آن‌ها را به آزادی قدس در آینده نزدیک امیدوارتر ساخت.

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از رزمندگان دلاور و پرافتخار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ونیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت، توفیقات روزافزون و پیروزی‌های درخشان آنان را در پرتو فرماندهی رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی کل قوا حفظه الله از خداوند منان خواهان است. اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت اَقدامَکُم.

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار