مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

واگذاری450 واحد مسکونی به مددجویان زنجانی

زنجان _مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: امروز همزمان با سراسر کشور 450 واحد مسکونی به مددجویان زنجانی واگذار شد.
کد خبر: ۹۵۹۱۸۷۷
|
۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۲

واگذاری450 واحد مسکونی به مددجویان زنجانی

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان روح اله صالحی در شانزدهمین جلسه شورای عالی مسکن و آیین واگذاری ۳۳ هزار و ۸۶۳ واحد مسکن مددجویان سراسر کشور که از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با رئیس جمهوری، رئیس کمیته امداد کشور، وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری برگزار شد اظهار داشت: یکی از نیاز‌های اولیه خانواده‌ها مسکن است که تامین مسکن مددجویان یکی از اولویت‌های مهم کمیته امداد است.

وی با اشار به اینکه امروز ۴۵۰ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد واگذار شد بیان کرد: مجموع زیربنای این واحد‌ها ۲۳ هزار و ۸۳۷ متر مربع بوده و رقم هزینه شده برای ساخت آن‌ها ۹۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

صالحی گفت: افتتاح این تعداد واحد در استان که با همدلی، همراهی و تعامل دستگاه‌های اجرایی استان به سرانجام رسیده‌اند نشان از عزم جدی مسئولان برای تامین مسکن مردم است.

وی افزود: این واحد‌های مسکونی به همت کمیته امداد، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بسیج سازندگی و وزارت راه و شهرسازی در قالب طرح نهضت ملی مسکن احداث و به متقاضیان تحت پوشش کمیته امداد در روستا‌ها و شهر‌های کمتر از ۲۵ هزار نفر جمعیت واگذار شده است.

فاطمه عسگری

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار