در پی حمله موشکی ایران به اسرائیل غاصب؛

تجمع دانشگاهیان ایلام در حمایت از عملیات وعده صادق

جمعی از دانشگاهیان استان ایلام امروز بیست هفتم فروردین ماه باحضور در دانشگاه علوم پزشکی از حمله موشکی سپاه به اسراییل حمایت و پرچم رژیم جعلی و کودک کش اسراییل را به آتش کشیدند.
کد خبر: ۹۵۹۱۹۴۵
|
۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۴
تجمع دانشگاهیان ایلام در حمایت از عملیات وعده صادقبه گزارش خبرگزاری بسیج، جمعی از دانشگاهیان استان ایلام امروز بیست هفتم فروردین ماه باحضور در دانشگاه علوم پزشکی از حمله موشکی سپاه به اسراییل حمایت و پرچم رژیم جعلی و کودک کش اسراییل را به آتش کشیدند.

دراین تجمع بیانیه‌ای به شرح ذیل قرائت شد.


بسم الله القاصم الجبارین

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا قَاتِلُوا الَّذِینَ یَلُونَکُم مِّنَ الْکُفَّارِ وَلْیَجِدُوا فِیکُمْ غِلْظَةً وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ مَعَ الْمُتَّقِینَ

بامداد یکشنبه دلاور مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به گستاخی‌های رژیم موقت صهیونیستی، اراضی اشغالی را مورد هدف صد‌ها پهپاد و موشک قرار دادند و خسارت‌های زیادی را بر این رژیم وارد کردند.

بدون شک این عملیات موفق و غرور آفرین  نقطه عطفی در تاریخ محور مقاومت و گامی محکم در جهت اعتلای آرمان فلسطین و نابودی این غده سرطانی در منطقه خواهد بود و روند نابودی این رژیم را بیش از پیش سرعت خواهد بخشید.

آمریکای جنایت کار  و کشور‌های غربی که در جنایت‌های رژیم صهیونیستی شریک میباشند، در اقدامی منافقانه در حالی دفاع مشروع جمهوری اسلامی ایران را که طبق ماده ۵۱ منشور ملل متحد بود را محکوم کردند که در مقابل گستاخی‌های این رژیم منحوس و حمله به کنسولگری ایران در دمشق و به شهادت رساند مستشاران نظامی ایران که به دعوت رسمی دولت سوریه در این کشور مشغول فعالیت بودند، و دیگر جنایات این رژیم منحوس من جمله کشتار ۱۹۰ روزه مردم مظلوم غزه، سکوت کردند. این رفتار‌ها و استاندارد‌های دوگانه بیش از پیش چهره کریه استکبار را به دنیا نشان داد.

عملیات "وعده صادق" که عملیات پیچیده ترکیبی نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  و با همکاری محور مقاومت  علیه رژیم موقت صهیونیستی بود، موجب حیرت و تحیر سردمداران استکبار شده و بیش از پیش هیمنه پوشالی‌ای که این رژیم برای خود در این سال‌ها ساخته بود را شکست و نشان داد که "إِنَّ أَوْهَنَ الْبُیُوتِ لَبَیْتُ الْعَنکَبُوتِ"

همچنین رژیم بزدل صهیونیستی خوب میداند که هرگونه گستاخی و ماجراجویی دیگری سیلی محکم تری را خواهد داشت و پیروزی و نصرت از آن مومنان است که این وعده صادق و قطعی خداوند است.

دانشگاهیان استان ایلام از نیروی‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران کمال تشکر و قدردانی را دارد و اعلام میدارد که در دفاع از میهن اسلامی در کنار نیرو‌های مسلح می‌ایستد.

در آخر یادی میکنیم از شهدای راه قدس شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید طهرانی مقدم، شهید حاج عماد مغنیه، شهید زاهدی، شهید سید رضی موسوی و دیگر شهدای محور مقاومت.
سپاس و ستایش خدای را که درهم شکننده سرکشان و نابودکننده ستم‌کاران است.

بیانیه دانشگاهیان استان ایلام
۲۷/ فروردین ماه/ ۱۴۰۳

ارسال نظرات
آخرین اخبار