مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:

پاسخ سپاه به اسراییل جریان بزرگ تمدنی را قوت بخشید

اردبیل- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: فرزندان ایران اسلامی در سپاه پاسداران با پاسخ قاطع به شرارت اسراییل جریان بزرگ تمدنی را قوت و قدرت مضاعف بخشیدند.
کد خبر: ۹۵۹۲۰۷۳
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۳

پاسخ سپاه به اسراییل جریان بزرگ تمدنی را قوت بخشید

به گزارش خبرنگار بسیج از اردبیل ، حجت الاسلام قاسم جعفرزاده بعدازظهر دوشنبه در دیدار با مسئولین سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل ضمن تقدیر از حماسه آفرینی دلاورمردان سپاه در پاسخ به شرارت رژیم صهیونیستی اظهار کرد: استقلال و امنیت بزرگترین نعمت در انقلاب اسلامی ایران است که این امر را مدیون رشادت غیورمردان سپاه هستیم.

وی افزود: به فرموده امام خمینی (ره) اگر سپاه نبود انقلاب و ایران نبود، این نشان از قدرت و صلابت نیروهای نظامی و فرزندان غیور ایران اسلامی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل عقلانیت و ولایت مداری را دو خصیصه مهم سپاه عنوان و تاکید کرد: همگی قدردان سپاه هستیم که با اطاعت از فرمان ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری حماسه بزرگی در تحقق وعده صادق خلق کرده است.

حجت الاسلام جعفرزاده با بیان اینکه در پاسخ سپاه به شرارت‌های رژیم صهیونیستی، برخی معاندان داخلی به جای غرور ملی به رواج ترس و واهمه در کشور می‌پردازند، افزود: جریان انقلابی اصیل و ناب به هیچیک از جریان‌ها اعتنا نمی‌کنند و با تبعیت فرمان رهبر معظم انقلاب به دفاع از خاک میهن اسلامی و ارزش‌های انقلاب می‌پردازد.

وی افزود: مردم دنیا بر قدرت نظامی ایران اقرار کرده و از این اقدام قاطعانه ایران متحیرند چرا که غیرت و مردانگی، شجاعت و در صحنه حاضر بودن دلاورمردان سپاه در دنیا بی‌نظیر است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل افزود: دشمن پس از این اقدام شجاعانه سپاه، در صدد بی ارزش جلوه دادن آن بوده و در بین مردم به القای ناامیدی می‌پردازد که در مقابله با این جنگ روانی باید تبلیغ و امید آفرینی توسط صاحبان تریبون، روحانیون و مبلغین انجام شود.

ارسال نظرات