خبرهای داغ:
فرمانده ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان شرقی و اردبیل:

دشمن با عملیات وعده صادق به اراده نیروهای مسلح پی برد

تبریز- فرمانده ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان شرقی و اردبیل اظهارداشت: دشمن با عملیات «وعده صادق» فهمید که اراده و خواست نیروهای مسلح عملی و کاملا قابل اجراست.
کد خبر: ۹۵۹۲۱۱۳
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از اذربایجان شرقی،سرتیپ دوم امیر حسین شفیعی، در مراسم بزرگداشت روز ارتش اظهار کرد: عملیات «وعده صادق» ماموریت تاریخی و به یادماندنی بود. این عملیات راهبردی بود. ابعاد مختلف یک عملیات ترکیبی را دارد. دشمن فهمید که اراده و خواست نیروهای مسلح عملی و کاملا قابل اجراست.

وی افزود: خودشان اعتراف می کنند که بعد از عملیات وعده صادق همه معادلات بهم خورد.شفیعی ادامه داد: خدا را شاکریم که نیروهای مسلح را تحت هدایت و فرمان رهبر معظم انقلاب قرار داد. ما امروز در سایه هدایت های معظم له می توانیم اراده خود را به دشمن تحمیل کنیم. همه موفقت هایمان در سایه روحیه بسیجی به دست آمده است.

امیر شفیعی با بیان اینکه ما تا آخرین قطره خون مان پای این ملت و مملکت ایستاده ایم، تصریح کرد: دشمن خیلی تلاش کرد بین نیروهای مسلح اختلاف بیندازد اما کاملاً شکست خوردند، دلیل شکست شان نیز این بود که همه ما یک فرمانده داریم

وی ادامه داد: ما در خدمت فرمانده سپاه عاشورا و فرماندهی انتظامی استان اعلام می کنم،همه ارکان ارتش از تفکر و روحیه بسیجی برخوردارند و ما ذره ای از اعتقادمان عقب نشینی نخواهیم کرد.

عملیات وعده صادق همه محاسابات دشمن را بهم ریخت

 نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا اظهار کرد: نقش نیروهای مسلح ما در تاریخ ارتش های دنیا بی بدیل و بی نظیر است.وی افزود: از دل ارتش قهرمان مردان بزرگی همچون شهید صیاد، شهید فکوری، شهید ستاری و شهید بابایی بوجود آمده اند.
حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی با بیان اینکه دفاع مقدس مظهر اقتدار نیروهای مسلح بود، اظهار کرد: ما دفاع مقدس را با دست خالی و در اوج مظلومیت پیروز شدیم.
 
وی با بیان اینکه عملیات وعده صادق اخیر نیروهای مسلح همه محاسبات دشمن بهم ریخت، اظهار کرد: جبهه مقاومت در جنگ سی و سه روزه شاخ رژیم صیهونیستی را شکسته بود و در عملیات وعده صادق کمر رژیم جعلی شکست.

ارتش ارتش اسلام و احترام دارد

عباسقلی‌زاده؛ فرمانده سپاه عاشورا نیز گفت: روز مقدس ارتش جمهوری اسلامی را به آحاد فرماندهان و کارکنان ارتش در استان تبریک و تهنیت می گویم.وی افزود: ارتش با حمایت های پیامبرانه امام راحل و رهبر معظم انقلاب مسیر خودکفایی و اقتدار را طی کرد و این جمله حضرت امام افتخار بزرگ ارتش جمهوری اسلامی که فرمود: «ارتش، ارتش اسلام است و احترام دارد». خداوند را شاکریم که اتحاد و اتفاق بی سابقه ای بین نیروهای مسلح حاکم است.
 
سردار علی محمدی فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی همچنین در این دیدار گفت: عملیات اخیر نشان داد که جمهوری اسلامی چقدر در بین ملت ها و مستضعفان جهان محبوب است. وی افزود: امروز نیروهای مسلح مقتدرانه نشان دادند که دشمن متجاوز را تنبیه خواهند کرد.
ارسال نظرات
آخرین اخبار