شهردار مشهد مقدس به همراه جمعی از معاونین خود و با حضور در دفتر فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام از عملیات سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی تقدیر و تشکر کرد.
کد خبر: ۹۵۹۲۱۲۹
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۲

به گزارش خبرگزاری بسیج استان خراسان رضوی به نقل از روابط عمومی سپاه امام رضا علیه السلام محمد رضا قلندر شریف در این دیدار با اشاره به عملیات وعده صادق که مقتدرانه توسط سپاه پاسداران انجام گرفت و لبخند را بر چهره ملت‌های مظلوم و آزادیخواه عالم بویژه ملت بزرگ ایران و مردم مظلوم غزه نشاند تقدیر و تشکر کرد.
 
وی خطاب به سردار غیاثی فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام افزود: اقدام همکاران شما، دل هر انسان آزاده‌ و هر ایرانی که دل در گرو استقلال کشورمان دارد را شاد کرد و حتی این اقدام شایسته و شجاعانه مورد تحسین و تمجید کسانی قرار گرفت که شاید گله های مختصری هم از برخی مدیریتهای اجرای نظام دارند.
 
قلندر شریف تصریح کرد: امروز توفیقی شد در محضرتان حاضر شدیم تا شادی خود را از این اقدام به جا و به هنگام که دل بسیاری را شاد کرد، تقسیم کنیم و به شما و همکارانتان خداقوت و دستمریزاد بگوییم.
 
در ادامه این دیدار سردار غیاثی ضمن تشکر از حضور شهردار و دیگر همراهان، همه این موفقیتها را عنایت پروردگار، لطف امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و رهنمودها رهبری عزیز انقلاب عنوان کرد و افزود: سپاه در همه عرصه ها برای دفاع از کیان انقلاب و ملت عزیز ایران لحظه ای تردید نداشته و ندارد و تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا برای ثبات امنیت مردم ایثار و از خودگذشتگی می‌کند و این را وظیفه خود می‌داند.
تجلیل شهردار مشهد از سپاه به خاطر پاسخ تنبیهی به رژیم غاصب صهیونیستی
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار