خبرهای داغ:
سرهنگ پاسدار سیدعلی حسینی گفت: آن چیزی که نیروهای نظامی ما را مقابل مستکبرین عالم به پیروزی رسانده بالاتر از موشک‌های مافوق صوت و پیشرفته سلاح ایمان رزمندگان ماست.
کد خبر: ۹۵۹۲۲۹۰
|
۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۹

ایجاد ولنگاری در جامعه از اهداف دشمن در جنگ ترکیبی است

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛ سرهنگ پاسدار سیدعلی حسینی فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس در رزمایش آمادگی دفاعی دختران دانش آموز در مصلی امام جعفر صادق(ع) این شهرستان گفت: مادران شهید و رزمندگان مجاهد از بانوان ما در جنگ های سپاه اسلام با مستکبرین نقش آفرینی خوبی داشتند.

وی اظهار داشت: دختران من این را بدانید زمانی که شما دانش آموزان در آرامش درس می خوانید و زندگی می کنید نیروهای مسلح ما برای امنیت شما از خانواده هایشان خداحافظی کرده اند و بسیاری در مرزهای کشور غریبانه به شهادت رسیده اند.

حسینی تصریح کرد: لذا شهدای عزیز ما با خداوند معامله کردند و چیزی از ما ناخواسته اند جز اینکه آرمانهای اسلام و انقلاب را که بخاطر آن خون داده‌اند فراموش نکنیم.

فرمانده سپاه گنبدکاووس افزود: دختران دانش آموز اگر می خواهید گرفتار فتنه دشمنان نشوید باید با شهیدان رفاقت کنید و در فشارهای تبلیغاتی دشمنان با آنها صحبت کنید و یاری بخواهید.

وی عنوان کرد: آن چیزی که نیروهای نظامی ما را مقابل مستکبرین عالم به پیروزی رسانده بالاتر از موشک‌های مافوق صوت و پیشرفته سلاح ایمان رزمندگان ماست.

این مقام مسئول اذعان داشت: امروز جنگ ترکیبی دشمنان در فضای مجازی جهت ایجاد ولنگاری در جامعه از اهداف اصلی است. طراحی وسیع دشمن در حوزه خانواده برای مادران و دختران ما هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار