خبرهای داغ:

بررسی استعلام فرم (ج) ۳۶۰۰ متقاضی مسکن ملی در خوزستان

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان گفت: سال گذشته استعلام فرم (ج) سه هزار و ۶۰۰ متقاضی مسکن ملی در استان بررسی شد.
کد خبر: ۹۵۹۷۸۰۱
|
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۳

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، مرتضی میثاقی با اشاره به جزئیات و نحوه بررسی وضعیت فرم (ج) در سال گذشته بیان کرد: فرم (ج) ناظر بر حق شهروندی هر یک از خانواده‌ها بوده و به واسطه آن می‌توان از مزایای دولتی شامل ثبت نام در طرح اقدام ملی، نهضت ملی مسکن و... بهره‌مند شد.

وی افزود: با شروع فرآیند ثبت‌نام طرح اقدام ملی و نهضت ملی مسکن در شهر‌های حوزه استحفاظی، فرم (ج) متقاضیان برای بهره‌مند شدن از مزایای دولتی مزبور از سوی همکاران در حوزه املاک و حقوقی مورد بررسی و پالایش قرار گرفت.

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان در خصوص ساز و کار این استعلام گفت: هر شخص برای دریافت تسهیلات دولتی از جمله زمین، مسکن و... با موضوع استعلام فرم (ج) مواجه خواهد شد.

وی اظهار کرد: اگر متقاضی در گذشته از این مزایا استفاده کرده باشد در اصطلاح فرم (ج) او قرمز و در صورت عدم استفاده، سبز خواهد بود.

بررسی و ثبت فرم (ج) بخشی از خدماتی است که در حوزه معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان انجام می‌شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار