خبرهای داغ:

آیین افتتاحیه جشن‌های بزرگ‌ دهه کرامت در منطقه ۱۴ تهران برگزار شد

در آستانه دهه کرامت رضوی و همزمان‌ با چهارشنبه امام رضایی گردهمایی بزرگ خادمیاران و یاوران منطقه دارالمومنین تهران برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۹۷۸۸۶
|
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۳

آیین افتتاحیه جشن‌های بزرگ‌ دهه کرامت در منطقه ۱۴ تهران برگزار شد

 

به گزارش خبرگزاری بسیج، مراسم افتتاحیه برنامه‌های دهه مبارک کرامت با حضور سردار براتلو مسئول خدمت رضوی استان تهران، سردار بلالی مشاور عالی سازمان هوا و فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئولان کانون های خدمت رضوی و خادمیاران و یاوران منطقه ۱۴ و اجرای برنامه‌های گوناگون برگزار شد.

در اجتماع باشکوه سفیران حضرت رضا در منطقه دارالمومنین سیدمحمدعلی متبحری مسئول کانون خدمت رضوی منطقه ۱۴ ضمن اشاره به حدیث امام رضا(ع) پیرامون ویژگی‌های مومن از خادمیاران و یاوران رضوی خواست بکوشند در وهله‌ اول سیره امام رئوف را در خود ایجاد کنند و سپس با رفتار خود و خدمت به مردم خادم واقعی حضرت باشند.

در ادامه این نشست حجت الاسلام و المسلمین خوانساری به بیان سه ویژگی خادم تراز پرداخت و شناخت ارزش و جایگاه خادمی آستان اهل بیت، اخلاص و حسن خلق را از مواردی دانست که خادمیاران را به سطح مورد توقع می‌رسانند.

مصطفی حبیبی دبیر اجرایی ستاد دهه کرامت منطقه ۱۴ هم به تشریح برنامه‌های دهه کرامت پرداخت و با اشاره به فعالیت ۱۲۰۰ خادمیار و یاور رضوی در منطقه دارالمومنین تهران؛ عناوین برنامه‌های تجمیعی دهه کرامت از جمله برگزاری سه جشن ویژه دختران، برپایی ۲۰ غرفه از سوی کانون‌های خدمت رضوی در موضوع‌های تخصصی در پیاده‌راه امیرکبیر و همچنین برگزاری جشن‌های گوناگون و متنوع برای مخاطبان خاص در این ایام را تشریح کرد.
دبیر اجرایی دبیرخانه خدمت رضوی از ارائه بیش از ۲۰۰۰ خدمت در ایام دهه کرامت خبر داد.

سردار بلالی نیز به تشریح دستاوردهای سازمان هوا و فضای سپاه پرداخت و از مجاهدت‌های شهیدان سردار حاج‌حسن تهرانی مقدم و سپهبد حاج‌قاسم‌ سلیمانی در راستای پیشرفت موشکی ایران یاد کرد.
از دیگر برنامه‌های این همایش می‌توان به اجرای آیین پرچم‌گردانی و قرائت صلوات خاصه، پخش نماهنگ و اجرای گروه بین‌المللی بیان اشاره کرد.
در پایان این‌گردهمایی، که در مجتمع فرهنگی کوثر ولایت برگزار شد، نونهالان و نوجوانان گروه سرود سدرةالمنتهی، متشکل از فرزندان خادمیاران و یاوران رضوی منطقه ۱۴، از اولین سرود اختصاصی گروه خود رونمایی کردند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار