خبرهای داغ:
سردار معروفی در همایش سراسری بسیج اقشار در مسیر اعتلاء:

برجسته‌ترین مؤلفه شهید سلیمانی، اندیشه نورانی وی بود

معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: شهید سلیمانی از خداوند متعال طلب می‌کرد که آنقدر به او مشغله بدهد که حتی فکر گناه هم به سر او خطور نکند.
کد خبر: ۹۵۹۸۲۳۹
|
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، سردار «معروفی» معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز شنبه (۲۲ اردیبهشت) طی سخنانی در همایش سراسری بسیج اقشار در مسیر اعتلاء گفت: برجسته‌ترین مؤلفه شهید سلیمانی، اندیشه نورانی وی بود و بر مبنای همین اندیشه‌ی زیبا بود که عمل و اقدام این شهید والا مقام، زیبا جلوه می‌کرد.

وی‌ادامه داد: امروز عکس شهید سلیمانی به عنوان یک نماد و قهرمان، در خانه‌های یکایک ملت ایران با هر نوع تفکر و گرایشی می‌درخشد

معاون هماهنگ‌کننده سپاه در ادامه گفت: آیا ما توانسته‌ایم این نکته را در ذهن جوانان کشور و نسل سوم انقلاب نهادینه کنیم که حاج قاسم سلیمانی، پرورش‌یافته مکتب انقلاب و امام راحل و مقام معظم رهبری بوده است؟ آیا ما توانسته‌ایم این را ثابت کنیم که حاج قاسم، با هنرِ تربیتِ ولایت، حاج قاسم شد؟

وی افزود: درست است که وصیت شهید سلیمانی در سال ۹۷ به رشته تحریر درآمد اما ما باید به این موضوع توجه کنیم که تفکر پشت سر این وصیت‌نامه، طی مدت ۴۰ سال در وجود حاج قاسم نهادینه شده بود

سردار معروفی گفت: شهید سلیمانی از خداوند متعال طلب می‌کرد که آنقدر به او مشغله بدهد که حتی فکر گناه هم به سر او خطور نکند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار