خبرهای داغ:
فرمانده گردان ۱۱۷ امام حسین(علیه السلام) خبر داد:
به منظور ترویج وتوسعه فرهنگ ایثار و شهادت، یادواره شهدای کارگر و معلم همراه با سخنرانی و روایت گری با حضور مسئولان، روحانیون معزز، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و اقشار مختلف مردم و کسبه بازار در گلزار شهدای حرم مطهر حضرت هلال‌بن‌علی(علیه السلام) برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۹۸۵۳۲
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۲

‌به گزارش خبرگزاری بسیج از لشکر ۱۴ امام حسین(علیه‌السلام)، یادواره شهدای کارگر و معلم همراه با سخنرانی و روایت گری با حضور مسئولان، روحانیون معزز، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و اقشار مختلف مردم و کسبه بازار، به منظور ترویج وتوسعه فرهنگ ایثار و شهادت در گلزار شهدای حرم مطهر حضرت هلال‌بن‌علی(علیه السلام) برگزار شد.

فرمانده گردان۱۱۷ امام حسین(علیه السلام) در رابطه با این خبر گفت: بسیجیان و رزمندگان گردان ۱۱۷ امام حسین(علیه السلام) شهرستان آران و بیدگل؛ یادواره شهدای کارگر و معلم با عنوان "شب های پرستاره را در شامگاه چهارشنبه با حضور مسئولان، روحانیون معزز، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و اقشار مختلف مردم در گلزار شهدای حرم مطهر حضرت هلال‌بن‌علی(علیه السلام) برگزار کردند.

ایه فرمانده گردان افزود: سخنران اصلی این یادواره حجت‌الاسلام میرعلی‌ اکبری از راویان دفاع مقدس همراه با مرثیه‌سرایی و نوحه‌خوانی مداح اهل بیت و اجرای گروه سرود هلال منیر، قرائت زیارت عاشورا و قرائت وصیتنامه شهدا از جمله برنامه‌های این مراسم معنوی بود.

حجت‌الاسلام میرعلی اکبری در سخنان خود به خاطره گویی از شهدا، سیره و روش زندگی شهدا و همچنین موضوع شهید و روحیه شهادت طلبی پرداخت.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار