عملیات وعده صادق برای همه جهان غیرقابل تصور بود

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: عملیات وعده صادق برای همه جهان غیرقابل تصور بود و آمریکا، ناتو و صهیونیست‌ها تصور نمی‌کردند ایران دست به چنین عملیاتی بزند.
کد خبر: ۹۶۰۰۱۴۴
|
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۱

عملیات وعده صادق برای همه جهان غیرقابل تصور بود

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، سردار غلامحسین محمدی اصل بعدازظهر شنبه در یادواره شهدای اصلاندوز مغان اظهار داشت: در دفاع مقدس ما با کشوری جنگ کردیم که بیش 30 کشور از آن پشتیبانی می‌کردند و در واقع ما با دست خالی در مقابل جبهه کفر ایستادگی کردیم و آنچه ما را در این نبرد نابرابر موفق کرد فرهنگ کربلا و عاشورا و ایمان ملت ایران بود.

وی خاطرنشان کرد: هشت سال دفاع مقدس تنها جنگی است که نگذاشتیم یک وجب خاک ایران از دست برود به همین دلیل همه باید و حتی آنهایی که در جنگ نبودند باید به این تاریخ افتخار کنند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: در جنگ صفین با حیله عمر و عاص قرآن‌ها را به نیزه زدند اما تعدادی محدودی از یاران امام علی(ع) مانند مالک اشتر در کنار ایشان ماندند و امروز نیز دشمنان این ملت با لجن‌پراکنی و دروغ‌پردازی در فضای مجازی سبب ایجاد تردید و اختلاف افکنی در دل‌ها و اذهان مردم می‌شوند.

سردار محمدی اصل ادامه داد: جوانان امروز ما درگیر جنگ شناختی پیچیده، گسترده، خطرناک، زودهنگام و موثر هستند و برای همین جوانان امروز نه تنها کمتر از جوانان دوران جنگ نیستند بلکه از آنها بهتر هستند.

وی در ادامه برگزاری یادواره شهدا را در معرفی و بیان دلاوری‌ها و رشادت‌های رزمندگان در دفاع مقدس را یک ضرورت خواند و گفت: در واقع دهه فجر هفته دفاع مقدس، سوم خرداد و راهیان نور است که ما را آسیب‌ناپذیر می‌کند و به واسطه این فرهنگ است که ما به مدت 45 سال محکم و استوار در مقابل دشمن ایستادگی کردیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل با اشاره به پیشرفت‌های نظامی ایران تصریح کرد: امروز ایران کشوری نیست که چیزی برای دفاع از خود نداشته باشد و این میراث شهید تهرانی مقدم‌ها و مهدی باکری‌هاست که الگوی عزتمندی برای جوانان امروز هستند.

سردار محمدی اصل اتحاد و انسجام امروز کشور را نتیجه ایثارگری شهدا ارزیابی کرد و افزود: امروز با اینکه بیشترین دشمن را در دنیا داریم بالاترین امنیت را هم داریم و این امنیت مدیون جانفشانی شهدا و ایثارگران است.

وی با بیان اینکه عملیات وعده صادق برای همه جهان غیرقابل تصور بود، اظهار داشت: عملیات وعده صادق برای همه جهان غیرقابل تصور بود و آمریکا، ناتو و صهیونیست‌ها تصور نمی‌کردند ایران دست به چنین عملیاتی بزند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل اضافه کرد: این عملیات توسط یک بخشی از نیروهای نظامی ایران اجرا شد نه اینکه تمام نیروهای نظامی ما در آن حضور داشته باشند در واقع این عملیات تنها بخشی از حرکت ما بود که به دنیا بگوییم قدرت در دست کیست.

سردار محمدی اصل گفت: در این عملیات 220 هواپیما و تمام یگان‌های دفاعی اسراییل برای پدافند هوایی فعال شدند اما نتوانستند مانع از موفقیت آن شوند و این در حالی بود که در روی دریای سرخ و دریای مدیترانه گنجایش استقرار تجهیزات برای منهدم کردن پهبادها و موشک‌های ایران را نداشتند.

وی با بیان اینکه نباید از این عملیات مغرور شویم، اضافه کرد: ما با توسل و توکل و راز و نیاز و تدبیر و شجاعت فرمانده کل قوا و رزمندگان اسلام موفق شدیم هیچ کس از دستمان نگرفت و فقط با توسل به خدا، شهدا و ائمه به اینجا رسیدیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل تصریح کرد: امروز قدرت در دست آمریکا نیست بلکه دست رزمندگان اسلام است و مطمئن باشید تا امروز اگر صدها اقدام علیه ما شده ما این اقدامات را بی‌جواب نگذاشته‌ایم.

سردار محمدی اصل در پایان گفت: قبل از عملیات وعده صادق ده‌ها کشور را واسطه قرار دادند ما می‌توانستیم بیشتر بزنیم، ده‌ها برابر و صدها برابر بیشتر آمادگی داشتیم و کسانی که لازم بود، پیام این عملیات را گرفتند.

 
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار