خبرهای داغ:
قائم مقام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

قرارگاه شهید آوینی، شور و رونق فرهنگی ایجاد کرد

قائم مقام فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: قرارگاه شهید آوینی، ایده‌ای برآمده از نگاه هم‌افزایی و حرکت جبهه‌ای است که باعث شور و رونق فرهنگی در خراسان جنوبی شده است.
کد خبر: ۹۶۰۰۲۳۶
|
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۵

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، سید محمد هاشمی قائم مقام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آئین رونمایی از طرح‌های قرارگاه شهید آوینی در خراسان جنوبی گفت: این قرارگاه، ایده‌ای برآمده از نگاه هم‌افزایی و حرکت جبهه‌ای می‌باشد که باعث شور و رونق فرهنگی در استان خراسان جنوبی شده است.

وی تصریح کرد: به تعبیر رهبر معظم انقلاب امروز برای اینکه یک حرکت مؤثر فرهنگی در جامعه رخ دهد، حرکت قرارگاهی و همدلانه نیاز است.

قائم مقام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: امروز نگاه عدالت‌محور فرهنگی، استانی و منطقه‌ای در عملیات فرهنگی محقق شده است.

هاشمی از استاندار خراسان جنوبی به عنوان یکی از استانداران حامی فرهنگ در کشور قدردانی کرد و گفت: همدلی مسئولان استان خراسان جنوبی؛ احصای ظرفیت‌های فرهنگی، هنری و قرآنی را به دنبال داشته که خروجی آن رونمایی از طرح‌های قرارگاه شهید آوینی است.

وی تأکید کرد: به همت دولت و اعتماد مجلس، بودجه‌ای مصوب شده که فعالیت قرارگاه شهید آوینی به سال ۱۴۰۲ خلاصه نخواهد شد بلکه طی سال جاری هم استمرار خواهد داشت.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تأکید بر اینکه مدیریت اصیل و اصلی در برنامه‌ها بر استمرار تا رسیدن به نتیجه نهایی است، افزود: از مسئولان استانی در خراسان جنوبی خواستاریم همچون گذشته در راستای فعالیت‌های قرارگاه شهید آوینی مدیریت و توجه لازم را داشته باشند تا به عنوان کاری فرهنگی و مؤثر به یادگار بماند.

انتهای پیام /

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار