گروه های جهادی از دل مردم هستند

استاندار مازندران: تفکر گروه های جهادی در راستای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شکل گرفته است.
کد خبر: ۹۶۰۰۲۶۰
|
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۰

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، اختتامیه اردوهاي جهادی شکوه هجرت و تجلیل از فعالیت های یکساله جهادگران بسیج دانشجویی مازندران با حضور نوری "استاندار مازندران" و سردار مسلمی "فرمانده سپاه کربلا" در دانشگاه نوشیروانی بابل برگزار شد.

یوسف نوری ضمن قدردانی از زحمات دانشجویان عرصه جهاد اظهار کرد: تفکر گروه‌های جهادی در راستای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر نیز جوانان این مرزوبوم بدون هیچ چشم داشتی برای خوشبختی هموطنان به کمک آنان در محروم‌ترین نقاط این مرز وبوم می‌روند و این از برکات نظام جمهوری اسلامی است که واژگانی چون جهاد را در خود پرورانده است.

نوری ادامه داد: جهاد مخصوص اولیای ویژه الهی، همچون شهید بلباسی هایی است که از جان و مال خویش در راه خدا گذشتند و جهادگران کسانی هستند که در راستای همان توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شکل گرفته‌اند.

استاندار مازندران تصریح کرد: جهاد یعنی یک حرکت جوشیده از اعتقاد و باور قلبی، ایمان و به کارگیری توانایی‌هاست و اگر چنانچه آن ایمان و باور قلبی وجود داشته باشد پس کارها حدّ نهایی ندارد و جهادگران نیز افرادی هستند که فعل نتوانستن برایشان معنی ندارد.

وی بابیان اینکه خاصیت گروه‌های جهادی این است که رنج سفر را می کشند تا بتوانند به گروهی از مردم خدمت کنند که در محرومیت به سر می‌برند، گفت: گروه‌های جهادی گروه هایی از دل مردم هستند که تا مرز خطر پیش می‌روند و فی سبیل الله سعی دارند تا دل هموطنانشان را شاد کنند.

وی اذعان داشت: شعار دولت سیزدهم هم دولت مردمی است که در تحقق شعار سال تلاش دارد تا همه استعداد و ظرفیت خود را برای خدمت رسانی به مردم به کار گیرد و ظرفیت‌های مردمی نیز به میدان بیایند.

*منبع: خبرگزاری مهر مازندران

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار