مدیرکل کمیته امداد استان زنجان:

۱۷۳ میلیارد تومان مشارکت مردمی در مراکز نیکوکاری حاصل شد

زنجان- مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: سال گذشته 173 میلیارد تومان مشارکت مردمی در مراکز نیکوکاری حاصل شد.
کد خبر: ۹۶۰۰۳۰۸
|
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۶

۱۷۳ میلیارد تومان مشارکت مردمی در مراکز نیکوکاری حاصل شد

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛ روح اله صالحی در شورای راهبری مراکز نیکوکاری استان اظهار کرد: در حال حاضر ۱۸۲ مرکز نیکوکاری در استان زنجان فعال است.


وی با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری در بخش‌های مختلف فعال است، گفت: باید از ظرفیت مراکز نیکوکاری بیشتر استفاده شده و اگر مرکزی ضعیف است راهکار‌های فعالتر کردن آن‌ها را انجام دهیم.


وی تصریح کرد: امسال باید یک وظیفه ویژه را مشارکت‌های مردمی باید دنبال کند که آنهم عمل به شعار است که مقام معظم رهبری تاکید بسیاری به آن دارند.


صالحی با اشاره به اینکه در بحث تحقق شعار سال حوزه شبکه‌های مردمی باید پویاتر شود که این امر در شهرستان‌ها از اهمیت ویژه‌ی برخوردار است، افزود: ۱۷۳ میلیارد تومان از طریق مراکز نیکوکاری درامد حاصل شده است که معادل نیمی از مشارکت‌های مردمی جمع آوری شده توسط کمیته امداد است.


مدیرکل کمیته امداد استان زنجان تصریح کرد: این میزان کمک‌های جمع آوری شده نشان از موفقیت این مراکز در جذب مشارکت‌های مردمی است.


وی با اشاره به فعالیت ۱۴ مرکز نیکوکاری در حوزه اشتغال افزود: بهترین ظرفیتی که می‌تواند در تحقق شعار سال کمک کند؛ مراکز نیکوکاری تخصصی اشتغال است.

صالحی همچنین به فعالیت مراکز نیکوکاری تخصصی در حوزه زکات نیز اشاره کرد و گفت: برای تحقق شعار سال می‌توان از ظرفیت مراکز نیکوکاری در این بخش هم استفاده کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به نقش تاثیرگذار مراکز نیکوکاری در اجرای طرح سلامت دهان و دندان و بینایی سنجی مددجویان افزود: در اجرای این طرح که بیش از ۲ هزار مددجو از خدمات آن بهره‌مند شدند؛ مراکز نیکوکاری صفر تا صد پای کار بودند.

فاطمه عسگری

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار