خبرهای داغ:

مردم تبریز برای سلامتی رییس جمهور دست به دعا می شوند

تبریز- مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری مراسم دعا برای سلامتی رییس جمهور و هیأت همراه در مساجد تبریز پس از نماز مغرب و عشا امروز خبر داد.
کد خبر: ۹۶۰۰۳۱۵
|
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام سید محمود حسینی با اشاره به بروز سانحه برای بالگرد حامل رییس جمهور و جمعی از مسئولان استانی و کشوری در مسیر بازگشت از جلفا گفت: بر همین اساس مردم خداجوی استان و به ویژه تبریز پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در مساجد برای سلامتی مسافران این بالگرد دست به دعا بر می دارند.
به گفته مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی نمازگزاران تبریزی در همه مساجد اقامه کنندگان نماز جماعت برای سلامت و عافیت آیت الله رئیسی رییس جمهور، امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز و مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی دعا خواهند کرد.
گفتنی است بالگرد حامل رییس جمهور و جمعی از مسئولان استانی و کشوری در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه سی و عزیمت برای افتتاح طرح پالایشگاهی در تبریز به دلیل شرایط نامساعد جوی در حوالی معدن مس سونگون دچار سانحه شده و در حال حاضر تلاش تیم های امدادی و واکنش سریع در تلاش برای رسیدن به محل این سانحه و اطلاع از وضعیت سانحه دیدگان ادامه دارد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار