خبرهای داغ:

پیام تسلیت منتخب مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری

منتخب مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی را تسلیت گفت.
کد خبر: ۹۶۰۰۵۳۲
|
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۱

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، حجت الاسلام و المسلمین هدایی در این پیام آورده است:با کمال تأسف و تألم خبر درگذشت شهادت گونه رئیس جمهور مردمی و با کفایت آیت الله شهید دکتر ابراهیم رئیسی و همراهان را دریافت نمودیم. دوران ریاست جمهوری آیت الله رئیسی، مشحون از خدمت صادقانه و مخلصانه به همه آحاد جامعه خصوصا قشر محروم و مستضعف بود. این خدمات در کنار شخصیت اخلاقی و متواضع، چهره‌ای محبوب و دوست داشتنی از ایشان در دل مردم تصویر کرده بود.
وی افزود: رفقای دیگر ایشان در مسیر خدمت و شهادت شخصیت‌های برجسته دیگری همچون آیت الله سید محمد علی آل هاشم امام جمعه محبوب تبریز و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و دکتر امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه مجاهد که خود از چهره‌های مطرح در جبهه مقاومت بود و استاندار جوان و انقلابی آذربایجان شرقی آقای دکتر رحمتی و دیگر همراهان بودند.
منتخب مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در پایان این پیام آورده است: اینجانب این مصیبت را محضر مقام معظم رهبری و عموم مردم قدرشناس ایران و مردم شریف خوزستان تسلیت عرض می‌کنم. بدون شک همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب تاکید نمودند مسئولین لحظه‌ای در خدمت گذاری و انجام وظایف خود تعلل و سستی نخواهند کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار