بیمارستان شهید سلیمانی در فردیس یادگار ماندگار شهید رئیسی

یکی از اقدامات بزرگ شهید رئیسی در البرز افتتاح بیمارستان شهید سلیمانی فردیس پس از ۱۲ سال بود.
کد خبر: ۹۶۰۰۵۹۴
|
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، یکی از اقدامات بزرگ شهید رئیسی در البرز افتتاح بیمارستان شهید سلیمانی فردیس پس از ۱۲ سال بود.
بیمارستان شهید سلیمانی در فردیس یادگار ماندگار شهید رئیسی
این کار‌های ارزشمند باعث شد که رهبر معظم انقلاب اسلامی در وصف آیت الله رئیسی فرمودند: برای او صلاح و رضایت مردم که حاکی از رضایت الهی است بر همه چیز ترجیح داشت.

بیمارستان ۲۶۰ تختخوابی شهرستان فردیس استان البرز روز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ با حضور آیت الله رئیسی مورد بهره برداری قرار گرفت و به سال‌ها انتظار مردم این خطه پایان داد.

این بیمارستانی در زمینی، به مساحت ۲۷ هزار متر مربع و با زیربنای ۲۱ هزار متر مربع در پنج طبقه احداث شده است.

این بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دارای بخش‌های مختلف از جمله کودکان، زنان، قلب و بخش‌های ویژه است.

کلنگ ساخت این بیمارستان در سال ۸۹ در دولت دهم به زمین زده شد، اما هیچ عملیاتی روی آن صورت نگرفت تا اینکه دوباره در سال ۹۲ توسط دولت یازدهم عملیات اجرایی این پروژه آغاز شد، اما به صورت نیمه کاره به دولت سیزدهم رسید.

سفر ۱۸ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ رییس جمهور به البرز موجب شد تا اعتبار این پروژه به صورت ویژه دیده شود و دولت سیزدهم با تامین ۷۰ درصد اعتبارکل پروژه و تکمیل ۵۰ درصد مابقی کار به سال‌ها مطالبه مردم شهرستان فردیس پایان داد.

اکنون بیمارستان افزون برخدمات عمومی، تخصصی و فوق تخصصی درمانی به مرکز آموزش رشته‌های مختلف پزشکی تبدیل شده است.

بیمارستان فردیس یکی از مراکز روزآمد درمانی و آموزشی کشور است که با اهتمام دولت سیزدهم خدمات ویژه به مردم و بیماران ارائه می‌دهد.

شهرستان ۷۰۰ هزار نفری فردیس تا قبل از گشایش این بیمارستان حتی از یک تخت بیمارستانی محروم بود و مردم به ویژه در اوج کرونا در بیمارستان‌های کرج و تهران به دنبال علاج بیماری‌ها بودند.

اینک به برکت حرکت جهادی دولت سیزدهم مشکلات خدمات مردم فردیس برطرف شده است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار