خبرهای داغ:

رئیس جمهور قول گرفت، و گفت؛ می آیم به شرط بقاء

تبریز- مدیرعامل گروه تراکتورسازی تبریز با بیان خاطره‌ای از رئیس جمهور شهید و بازدید وی از این گروه در جریان سفر دوم استانی به آذربایجان شرقی در خرداد سال گذشته گفت: در این سفر از شهید رئیسی قول گرفتم برای رونمایی از چند طرح مهمان تراکتورسازی شود و وی نیز قول داد و گفت «می آیم به شرط بقا».
کد خبر: ۹۶۰۵۲۲۵
|
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۵۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، مصطفی وحید زاده روز یکشنبه در مراسم گرامیداشت شهدای خدمت در سالگرد حضور و بازدید رئیس جمهور شهید از گروه صنعتی تراکتورسازی ایران که در محل کارخانه برگزار شد، اظهار کرد وگفت: از ۲ ماه قبل برای برگزاری جشن در چنین روزی برنامه ریزی کرده بودیم که متاسفانه حادثه سقوط بالگرد پیش آمد و گنجینه‌های بزرگی از ما گرفت.

وی، شهادت در راه خدا و خدمت به مردم را بهترین پاداش الهی برای شهدای خدمت عنوان کرد و گفت: شهید آیت الله رئیسی و هیات همراه بهترین پاداش را از خداوند گرفتند و به مقامی رسیدند که آرزوی انسان بزرگ است.

وی به جدیت و همت شهید آل هاشم و شهید رحمتی نیز اشاره کرد و افزود: شهید آل هاشم همراه همیشگی تولید بود و مشکلات را با جدیت دنبال و تا رسیدن به نتیجه پیگیری می‌کرد، زیرا اعتقاد داشت که توفیق خدمت به خلق الله، افتخار کمی نیست.

در جریان دور دوم سفر‌های استانی رئیس جمهور به استان ها، شهید آیت الله رئیسی ۱۸ خرداد سال ۱۴۰۲ با سفر به تبریز با حضور در گروه تراکتورسازی تبریز، از بخش‌های مختلف این گروه بازدید کرد و ضمن رونمایی از تراکتور شالیزار، از سه پروژه آماده سازی خط تولید و مونتاژ کامیونت ۱۱ تنی، خط تولید محور جولی تراکتور و سالن مونتاژ موتور‌های صنعتی با ۱۰۰ هزار میلیارد ریال سرمایه ریال بازدید کرد و در پایان سفر نیز دستور پرداخت تسهیلات ۵۰ هزار میلیارد ریالی به کشاورزان برای خرید تراکتور ایرانی را صادر کرد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار