رویداد بزرگ تولید آثار هنری عملیات وعده صادق برگزار می‌شود

رئیس حوزه هنری استان البرز، از برگزاری رویداد بزرگ تولید آثار هنری با موضوع عملیات «وعده صادق» خبر داد.
کد خبر: ۹۶۰۵۲۲۹
|
۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، محمد مهرابی رئیس حوزه هنری استان البرز، از برگزاری رویداد بزرگ تولید آثار هنری با موضوع عملیات «وعده صادق» خبر داد و گفت: این رویداد به صورت ملی و به دبیری استان البرز برگزار می‌شود.

رویداد بزرگ تولید آثار هنری عملیات وعده صادق برگزار می‌شود

وی عنوان کرد: ادبیات، پویانمایی، هنر‌های تصویری شامل کلیپ، نماهنگ، مستند و فیلم کوتاه، هنر‌های تجسمی شامل پوستر، اینفوگرافیک و کاریکاتور، سرود و موسیقی، استندآپ و پادکست بخش‌های این رویداد هستند و علاقه مندان می‌توانند تا تاریخ ۳۰ تیر ماه آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

رئیس حوزه هنری استان البرز بیان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند آثار خود را در سایت www.vaadeh.sadegh.com بارگذاری یا در تمامی پیام رسان‌ها به شماره ۰۹۳۳۸۷۸۱۸۱۳ یا آی دی vaadeh_sadegh_admin@ در پیام رسان‌های ایتا، بله و تلگرام ارسال کنند.

شایان ذکر است نغمه مستشار نظامی دبیر بخش ادبیات، بابک کرباسی دبیر بخش پویانمایی، علی شجاعی، دبیر بخش هنر‌های تصویری، مهدی متولیان دبیر بخش هنر‌های تجسمی، محسن توسلی دبیر بخش سرود و موسیقی، محسن نادری دبیر بخش پادکست و علی ضیایی دبیر بخش استندآپ است.

همچنین محمود یوسفی به عنوان دبیر اجرایی، مجید شاه حسینی به عنوان مشاور عالی رویداد و عبدالحمید قدیریان نیز به عنوان دبیر علمی رویداد در این زمینه فعالیت خواهند کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار