خبرهای داغ:
استاندار خراسان جنوبی:

آیت الله شهید رئیسی، نسخه اصلی شهیدان رجایی و بهشتی بود

استاندار خراسان جنوبی گفت: رئیس جمهور شهید رئیسی، نسخه اصلی شهیدان رجایی و بهشتی بود.
کد خبر: ۹۶۰۵۲۳۵
|
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۶

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، قناعت استاندار خراسان جنوبی در دیدار با سید احمد عبودتیان دستیار رئیس جمهور در امر مردمی سازی و دبیر بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء، گفت: مردم خراسان جنوبی حضور گسترده ای در تشییع پیکر رئیس جمهور شهید در مرکز استان داشتند و با این حضور خود به خوبی حق مطلب را ادا کردند.

وی افزود: بیشترین زحمت انجام این کار بر عهده تشکل های مردمی و با برپایی موکب ها در مسیر تشییع پیکر شهدا بود.

قناعت خاطرنشان کرد: در گذشته همواره درباره شهید رجایی و شهید مظلوم بهشتی با نسل جوان گفتگو می کردیم اما مصداقی در این خصوص نداشتیم که آیت الله رئیسی به عنوان نسخه اصلی در این خصوص معرفی شد.

استاندار با تأکید بر اینکه در دوران تحریم و بی پولی دولت، عددهای مربوط به اجرای پروژه های عمرانی در خراسان جنوبی میلیاردی است، اظهار داشت: به زودی مرحله اول طرح گاز رسانی از دشتک زابل به نهبندان به بهره برداری می رسد.

قناعت تصریح کرد: از ۵۱۰ کیلومتر پروژه راه آهن، ۴۳۲ کیلومتر آن در خراسان جنوبی است که در این راستا چهار ایستگاه در نهبندان، سربیشه ، قاین و بیرجند احداث خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط مطلوبی که در استان ایجاد شده، پیمانکاران راه آهن خواستار نوسازی ماشین آلات خود و واگذاری مدیریت بخشی از این پروژه در سیستان و بلوچستان به خراسان جنوبی شدند.

وی اظهار داشت: آیت الله رئیسی به خواسته خود رسید اما شهادت رئیس جمهور شهید برای ما داغ بزرگی بود.

آیت الله رئیسی مدیریت دینی را در جامعه پیاده کرد

عبودتیان دستیار رئیس جمهور هم در این جلسه گفت: مردم بیرجند و خراسان جنوبی در تشییع پیکر مطهر رئیس جمهور شهید به گونه ای داغدار بودند که گویا پدر خود را از دست داده اند.

وی متذکر شد: آیت الله رئیسی هر جا که در سفرها مردم را می دید از خود بی خود می شد و ما به خوبی ایشان را نشناختیم.

وی خاطر نشان کرد: رئیس جمهور شهید مدیریت دینی را به سادگی در جامعه پیاده کرد و پیگیری بسیاری برای کارها انجام می داد. 

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار