مسئول قرارگاه جهادی حضرت زینب (س)استان زنجان خبر داد

برگزاری اردوی جهادی پزشکی و دندانپزشکی در مناطق حاشیه ای شهرستان ابهر

زنجان-مسئول قرارگاه جهادی حضرت زینب (س) گفت: اردوی جهادی پزشکی رایگان از ۲۳ تا ۲۵ خردادماه در حاشیه شهر ابهر برگزار می شود.
کد خبر: ۹۶۰۵۲۸۴
|
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۹

برگزاری اردوی جهادی پزشکی و دندانپزشکی در مناطق حاشیه ای شهرستان ابهر

علیرضا یوسفی در گفت وگو با خبرنگار بسیج زنجان؛ با اشاره به برگزاری اردوی جهادی پزشکی و دندان‌پزشکی، بیان کرد: این اردوی جهادی و تخصصی پزشکی و دندان‌پزشکی برای اولین‌بار در یکی از مناطق حاشیه شهر ابهر برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه خدماتی که قرار است در این اردوی جهادی به مردم ارائه شود رایگان است، توضیح داد: زمان برگزاری از ۲۳ تا ۲۵ خرداد ماه است که خدمات زیر نظر پزشکان متخصص، عمونی، دندان‌پزشکان و جمعی از دانشجویان دانشگاه‌ علوم پزشکی در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، مامایی پرستاری و.... انجام می‌شود.

 

مسئول قرارگاه جهادی حضرت زینب (س) ابهر ادامه داد: ارائه خدمات تخصصی دندان‌پزشکی در این اردو اعم از جرم‌گیری، پر کردن، کشیدن دندان و عصب‌کشی انجام خواهد شد.

 

یوسفی با بیان اینکه خدمات حوزه پزشکی شامل ویزیت رایگان، سلامت زنان و مامایی، غربالگری فشار و قند خون و متخصص عفونی است، افزود: گروه جهادی حضرت زینب (س) خدمات مختلفی در زمینه فرهنگی، اجتماعی، معیشتی و علمی دارد که برای تحقق هریک از این موارد برنامه‌ریزی‌های مختلف شده است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار