الگوی "مهمانی غدیر" به نسل آینده منتقل شود

استاندار لرستان گفت: برپایی جشن عمومی غدیر و خدمت رسانی به مردم در این مهمانی، الگوسازی و به نسل آینده منتقل شود.
کد خبر: ۹۶۰۵۲۹۷
|
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، ابوطالب شفقت امروز در نشست هماهنگی مهمانی غدیر با اشاره به اهمیت این عید بزرگ تا ظهور امام زمان (عج) اظهار داشت: توجه به غدیر، توجه خاص به نجات انسان است لذا تبیین غدیر و اصل شناخت در این مناسبت ضروری می باشد.

 

وی افزود: همچنین باید ایجاد انضباط و فراهم کردن شرایط برای مهمانی غدیر در راستای خدمت رسانی به مردم با هدف نشاط جامعه در دستور کار قرار گیرد.

 

وی اظهار داشت: دستگاه های اجرایی، موسسات و نهادها برای برگزاری هرچه بهتر مهمانی غدیر، تبیین دستاوردهای دولت و ارایه خدمات به مردم اقدامات لازم را انجام دهند.

 

استاندار لرستان مهمانی غدیر را یک حرکت مردمی دانست و عنوان کرد: برای برطرف کردن ترافیک خیابان های اطراف بلوار "شورای خرم آباد" در روز مهمانی غدیر، شورای ترافیک تشکیل، مسائل مورد نظر بررسی و مسیرهای جایگزین تعریف شود.

 

شفقت ادامه داد: دنیا از طریق رسانه‌های اجتماعی ما را رصد می‌کند و کوچکترین خطا را آنقدر بزرگ جلوه می‌دهد که اقدامات بزرگ در راستای خدمت رسانی کم اهمیت نشان داده شود بنابراین باید خدمت رسانی به مردم در مهمانی غدیر الگوسازی و به نسل آینده منتقل شود.

 

وی اجرای مدل های مدیریتی دوران دفاع مقدس در جامعه امروزی را ضروری برشمرد و گفت: باید خدماتی که رییس‌جمهور شهید در ۳۳ ماه گذشته ارایه داد به فرهنگ مدیریتی تبدیل شود که امیدواریم این اقدامات در دولت چهاردهم رخ دهد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار