امام‌جمعه ایلام؛

شکرانه مسئولیت خدمت هر چه بیشتر به مردم است

امام‌جمعه ایلام با اشاره به خدمات ارزشمند سپاه در خدمت به مردم استان، گفت: بهترین شکر نعمت مسئولیت، خدمت هر چه بیشتر به مردم است.
کد خبر: ۹۶۰۵۴۴۳
|
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۸

 

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت‌الاسلام اله‌نور کریمی‌تبار صبح امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام با گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور، اظهار کرد: جلسات تکریم معارفه یک رزمایش جدید است که فرد مسئول از افق جدیدی به ظرفیت و توان کاری که داشته است توجه و نگاه می‌کند.

 

 وی با بیان اینکه انسانی که مسئولیت را می‌پذیرد باید قدردان این مسئولیت باشد، افزود: این مسئولیت یک نعمت بزرگ است که خداوند متعال به انسان ارزانی داشته و انسان باید تمام توان خود را برای خدمت به مردم انجام دهد.

 

 امام‌جمعه ایلام با بیان اینکه ارائه بیشترین خدمت به مردم، بهترین جلوه شکرگزاری نعمت مسئولیت است، ابراز کرد: انسان مسئول باید زمینه خدمت بیشتر را برای خود فراهم کنند و کسی که قدردان این نعمت نباشد به‌طورقطع دچار خسران خواهد شد.

 

کریمی‌تبار با تأکید بر اینکه هم‌رزمان شهدا، در واقع شهدای زنده‌ای هستند که امروز در بین ما وجود دارند، یادآور شد: هم‌رزمان شهدا هر چند گمنام هستند؛ اما ما باید قدردان این عزیزان باشیم.

 

 وی در ادامه با بیان اینکه سردار «شاکرمی» تمام‌وقت در خدمت مردم، بسیج و سپاه بوده است، ابراز کرد: هر جایی که احساس می‌کردم در استان بار بر زمین‌مانده‌ای وجود دارد، سردار شاکرمی تکیه‌گاهی شایسته برای انجام این امورات بود.

 

 امام‌جمعه ایلام با اشاره به مردم‌داری سردار شاکرمی، ابراز کرد: یکی از یادگارهای ماندگار وی در استان، راه‌اندازی بیمارستان کوثر بوده است که نیاز نیروهای مسلح استان و مردم را به وجود یک مرکز درمانی مجهز را رفع کرده است.

 

 امام‌جمعه ایلام با بیان اینکه برگزاری یادواره‌های شهدا یک موج ارزشمند فرهنگ معنوی با عطر و بوی شهدا در استان ایجاد کرد، افزود: سردار حسینی نیز یک چهره آشنا و جزو چهره‌های آشنا برای همه مردم استان است.

 

 وی تصریح کرد: فرمانده‌ای که جایگاه بالایی در تشکیلات نظامی و در رده‌های کاری مربوط به خود دارد؛ اما برای خدمت به مردم استان خود، تلاش کند و در استان حضور پیدا کند بسیار ارزشمند و یک درس بزرگ است.

 

 امام‌جمعه ایلام گفت: چنین انسانی تشنه خدمت به مردمی است که با آنها زندگی کرده، در دفاع مقدس همراه و هم‌دوش مردم استان بوده است و امروز نیز برای عبور از سختی‌ها در کنار مردم قرار می‌گیرد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار