خبرهای داغ:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز:

بهره بردای از ۶هزار و ۹۹۰ طرح توزیع برق تبریز در دولت سیزدهم

تبریز- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: طی دوران دولت سیزدهم ۶هزار و ۹۹۰ طرح با اعتباری بالغ بر ۹ هزار و ۹۳۰ میلیارد ریال در شهرستان های تبریز، آذرشهر و اسکو اجرا و به بهره برداری رسیده است.
کد خبر: ۹۶۰۵۶۴۹
|
۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، اکبر فرج نیا ر ششمین نشست از سلسله نشست های رسانه ای رسم خدمت و در جمع خبرنگاران، افزود: از مجموع طرح های اجرا شده ۵ هزار و ۶۶۲ پروژه با اعتبار بیش از ۸ هزار و ۲۹۹ میلیارد ریال مربوط به شهرستان تبریز و ۶۹۹ طرح با اعتبار ۸۱۷ میلیارد و ۳۱۴ میلیون ریال مربوط به شهرستان اسکو و ۶۲۹ طرح با اعتیار بیش از۸۱۴ میلیارد ریال مربوط به شهرستان آذرشهر است.

وی با اشاره مساحت ۴ هزار و ۷۷۰ کیلومترمربعی مناطق تحت پوشش برق تبریز اظهار کرد: این شرکت افتخار خدمات رسانی به یک میلیون و ۱۱۶ هزار و ۳۱۸ مشترک خانگی،صنعتی،کشاورزی و عمومی در ۳ شهرستان تبریز، آذرشهر و اسکو را دارد.

فرج نیا با بیان اینکه در دولت سیزدهم با تلاش همکاران  اقدامات خوبی انجام شده است افزود: طی دولت سیزدهم ۵۸۴ واحد صنعتی و ۲۳۴ مشترک کشاورزی به شبکه برق تبریز پیوستند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز خاطرنشان کرد:  طی دوران دولت سیزدهم ۶هزار و ۹۹۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۹ هزار و ۹۳۰ میلیارد ریال در شهرستان های تبریز، آذرشهر و اسکو اجرا و به بهره برداری رسیده است.

وی ادامه داد: از سال ۱۳۹۸ تاکنون با تلاش همکاران شرکت و همراهی فرماندهی انتظامی استان، بیش از ۱۱ هزار دستگاه غیرمجاز استخراج رمزارز در مناطق تحت پوشش برق تبریز کشف و ضبط شده است.

فرج نیا بیان کرد: با تلاش همکاران شرکت طی در دوران دولت سیزدهم  نزدیک ۳۰ هزار و ۲۱۲ انشعاب غیرمجاز در مناطق تحت پوشش برق تبریز شناسایی و جمع آوری شده است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار