در انتخابات، فرد کارآمد و رهرو راه شهدا را انتخاب کنیم

فرمانده تیپ مردم پایه امام صادق (ع) استان بوشهر انتخابات را قوت بخش نظام جمهوری اسلامی دانست و بر ضرورت انتخاب فردی که کارآمد و رهروی راه شهدا باشد، تأکید کرد.
کد خبر: ۹۶۰۸۷۶۳
|
۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، سردار یدالله کشاورز فرمانده تیپ مردم پایه امام صادق (ع) استان بوشهر در مراسم یادواره شهدای تخریب، فرمانده تخریب شهید احمد اسدی و شهدای مدافع حرم در حسینیه فاطمه الزهرا (س) تیپ مردم پایه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه زحمات پیامبر گرامی اسلام (ص) برای استواری حاکمیت الهی دین بر جهان بود، گفت: در واقعه غدیر، پیامبر اسلام (ص) پرچم اجرایی حاکمیت الهی بر جهان را به امامت و ولایت و به مولا علی (ع) می‌سپارد.

وی، هدف از برگزاری یادواره شهدا را یادآوری ارزش‌های برآمده از سبک زندگی شهدا عنوان کرد و افزود: زمان در گذر است بنابراین لازم است سبک زندگی شهدا را تکرار کنیم.

سردار کشاورز با بیان اینکه نخستین ویژگی شهدا اعتقاد به فرامین الهی و محقق شدن فرمان خداوند متعال و اعتقاد به آخرت است، گفت: شهدا وقتی ایمان به خداوند را حاصل کردند، حاضر به جان دادن شدند.

وی با تصریح اینکه شهدا با عقلانیت از رسول خدا و اهل بیت (ع) تبعیت کردند، ادامه داد: دفاع از دین اسلام، عزت و سربلندی مردم و دفاع از سرحدات کشورمان هدف شهدا بوده است.

سردار کشاورز در ادامه یاد شهید جمهور و شهدای خدمت را گرامی داشت و افزود: فرهنگ شهدای خدمت کشورمان را آباد کرد و رهبر معظم انقلاب از شهید آیت‌الله رئیسی تمجید کردند چرا که شخصیت او چنین است که برای مردم فداکاری می‌کنند.

فرمانده تیپ مردم پایه امام صادق (ع) استان بوشهر ادامه داد: سبک زندگی شهدا باید در محافل و جامعه ترویج پیدا کند. اکنون راه شهدا کمک به جهاد تبیین و شرکت حداکثری در انتخابات است و در گام بعد انتخاب فرد اصلح باید مدنظر باشد.

وی با بیان اینکه انتخاباتی سرنوشت‌ساز در پیش است، اظهار کرد: دشمن نمی‌خواهد یک انتخابات مقتدرانه و قوی رقم خورد از این‌رو در تلاش برای کم رنگ کردن حضور مردم است چراکه انتخابات قوت‌بخش نظام اسلامی است بنابراین باید با قدرت ملی ضمن انسجام، یک نمایش عظیم واحد در دنیا رقم زنیم تا این پیام را به دنیا متبادر کند که ملت ایران آماده پیشرفت خود است.

سردار کشاورز با تصریح اینکه شهدا معلمان پایان‌ناپذیر بشریت در همه حوزه‌ها هستند، ادامه داد: باید بررسی کنیم که اگر شهدا امروز در این دنیا بودند، پرچم را در انتخابات به دست چه کسی می‌سپردند بنابراین باید در کنار حضور پرشور، انتخابی اصلح داشته باشیم.

وی ویژگی کاندیدای اصلح را مورد توجه قرار داد و بیان کرد: کسانی را در کارزار انتخابات انتخاب کنیم که کارآمد، رهرو راه شهدا و دارای روحیه جهادی باشند تا با عدم وام‌داری به جریانات سیاسی، همانند شهید آیت‌الله رئیسی صرف نظر از همه زخم زبان‌ها در راه مردم خدمت کند بنابراین عاقلانه تصمیم بگیریم و مجاهدانه از این انقلاب و اسلام دفاع کنیم.

پایان خبر/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار