خبرهای داغ:

برگزاری مراسم تشییع و وداع با شهید مدافع امنیت در شادگان

مراسم تشییع و وداع با شهید کامران مسعودی‌تبار از شهدای مدافع امنیت با حضور فرمانده انتظامی خوزستان، مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
کد خبر: ۹۶۰۸۸۸۳
|
۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۴

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، مراسم تشییع و وداع با شهید کامران مسعودی تبار، از شهدای مدافع امنیت امروز، دوشنبه ۴ تیرماه با حضور فرماندهان انتظامی استان خوزستان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اقشار مختلف مردم و مسئولان، روحانیون، خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان برگزار شد.

سردار سیدمحمود میرفیضی، فرمانده انتظامی استان خوزستان در این مراسم گفت: برخورد با قاتل یا قاتلان شهید مسعودی‌تبار در دستور کار نیروی انتظامی استان قرار دارد و افرادی که به خود جرات به شهادت رساندن مامور نیروی انتظامی را دادند با قانون طرف خواهند بود و هر فردی که از قانون گذر کند به طور حتم قانون نیز از وی گذر خواهد کرد تا درس عبرتی برای دیگران شوند.

وی با بیان اینکه راه شهدا ادامه خواهد داشت، افزود: شهادت افتخار ما است و ما با تمام توان راه شهدا را در راه برقراری امنیت در جامعه ادامه می‌دهیم، امروز به برکت جانفشانی نیرو‌های نظامی، انتظامی و امنیتی در کمال امنیت قرار داریم و تا پای جان برای اعتلای این نظام الهی تلاش خواهیم کرد،  خط قرمز پلیس، امنیت و آرامش مردم است و معاندان و هنجارشکنانی که امنیت مردم را هدف بگیرند با پتک محکم مدافعان امنیت رو به رو خواهند شد.

استوار "کامران مسعودی تبار" مامور جان بر کف فراجا شامگاه یکشنبه هفته جاری در پی تیراندازی افراد ناشناس به سمت خودروی پلیس به درجه رفیع شهادت نائل شد و پیکر پاکش در دهلران استان ایلام به خاک سپرده خواهد شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها